Všiml si pohybujícího se pytle před obchodem. Po jeho otevření nevěřil vlastním očím a plakal

oranžový pytel na odpadky
Fotografie: Pixabay

Na ulicích se nachází hodně odpadků, ale pokud by člověk zaznamenal pohybující se pytel, nejspíše by se lekl. Tento muž po otevření takového pytle nemohl uvěřit jeho obsahu.

Společnost už si celkem zvykla na to, že se v příkopech nebo podél hlavních cest, nachází velké množství odpadků. Čas od času na taková místa vyrazí skupiny, které tento nepořádek uklidí, ale po čase se zde objeví další nepořádek. Jeden muž ale našel před svým obchodem pohybující se pytel a po jeho otevření byl zděšen.

Velké množství odpadků

Až příště vyrazíte ven, zkuste se více koukat kolem sebe a možná si všimnete toho, kolik odpadků se ve vašem okolí nachází. Pokud byste chtěli, můžete pro přírodu udělat dobrý skutek a naplánovat si s přáteli to, že vezmete několik pytlů a odpadky ve vašem okolí posbíráte. Tento muž sice neměl v plánu uklízet své okolí, ale když si všiml pohybujícího se pytle před jeho provozovnou, rozhodl se podívat, kvůli čemu se pytel pohybuje.

Podivný pytel, který se pohyboval

Tento muž pracoval jako truhlář a čas od času se vydal i před truhlárnu, aby byl chvíli na čerstvém vzduchu. Jednoho dne ale šel ven, protože potřeboval vyhodit odpadky. Když dorazil k popelnicím, všiml si vcelku velkého černého pytle, který se chvilkami pohyboval. Protože už truhlář věděl, že lidé jsou schopní vyhodit i zvíře, šel se do pytle podívat. Když jej ale rozbalil, nemohl uvěřit tomu, co našel.

Po otevření pytle byl muž v šoku

Když došel k pytli a začal jej otvírat, neslyšel žádné zvuky, které by mu mohly napovědět, co se v pytli skrývá. Když jej ale otevřel, byl v šoku. V tomto odpadkovém pytli se totiž nacházelo dítě, které vůbec neplakalo. Muž nemohl pochopit, jak někdo mohl vyhodit teprve ročního chlapečka mezi odpadky a dítě se rozhodl ihned zachránit.

Chlapec byl zachráněn

Díky tomu, že si truhlář všiml tohoto pytle, byl chlapec zachráněn. Dostal se do sirotčince a podle všeho se narodil v Ekvádoru, ale přibližně po roce se jej rozhodli jeho biologičtí rodiče vzdát a vyhodili jej mezi odpadky. Důvodem toho, proč se jej vzdali, bylo možná to, že měl chlapec podivný obličej i tělo.

Dítě s Downovým syndromem

V sirotčinci chlapce pojmenovali Eddie a bylo zjištěno, že má chlapec Downův syndrom. Naštěstí měl ale v životě hodně štěstí, protože přibližně po 10 měsících si jej všimla Rachel a Jim Van Eerdenovi, kteří se jej rozhodli adoptovat. I když už měla rodina 10 dětí, tak je Eddie očaroval a nyní je chlapci 10 let a vyrůstá v rodině, která by se jej nikdy nevzdala. Eddie rozdává objetí a úsměvy každému, koho potká a jeho maminka o něm říká, že je to zázračné dítě.

Zdroj: Newsner