Tuto fantastickou pomazánku budete mít připravenou do 5 minut. Její chuť si zamilujete! Dříve byla hitem, ale my na ní nezapomněli

Je možné, že jste už tuto pomazánku jedli, ale úplně jste na ni zapomněli. Jakmile jí ochutnáte, vrátíte se do minulosti.

Pomazánky se ideálně hodí na nějakou oslavu, protože takové jednohubky si dá vlastně úplně každý. Ale nejspíš už máte pocit, že jste vyzkoušeli úplně všechny pomazánky a chtěli byste vyzkoušet něco nového. A právě proto tu pro vás máme tento jednoduchý recept na naprosto skvělou pomazánku. Opravdu ho vyzkoušejte.

Co budete potřebovat

  • 2 tavené sýry
  • 2 mrkve
  • tvrdý sýr
  • 3 stroužky česneku
  • sůl
  • pepř
  • majonéza

Je to opravdu jednoduché

Mrkev volte sladkou a šťavnatou, chuť celého salátu závisí především na její kvalitě. Mrkve, sýr a česnek si nastrouhejte na jemném struhadle. Tyto ingredience smíchejte s majonézou a podle chuti osolte a opepřete. Mnoho lidí do této pomazánky používá k dochucení papriku a další různé koření. Tato pomazánka je také skvělá například do různých slaných dortů, protože je jemná a skvěle se ke všemu hodí.

S touto pomazánkou toho můžete udělat opravdu hodně. Například si nakrájejte cukety na tenké plátky, ty osmažte na pánvi a poté na ně dejte pomazánku. Srolujte a máte hotové skvělé předkrmové rolky. Takovou pomazánkou se plní i slavnostní tartaletky, plněné rajčaty a vejci, podávané na kouscích sladké papriky.

A máte hotovo

Jak už jste asi pochopili, tato pomazánka je opravdu vhodná úplně na vše. Má totiž jemnou chuť a tak ji můžete dát jak na chlebíčky, tak na jednohubky a nebo do nějakých složitějších jídel. Můžete si být jistí, že chlebíčky s touto pomazánkou zmizí ze stolu na jakékoliv oslavě jako první. Opravdu to vyzkoušejte, přejeme vám dobrou chuť!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*