Pomocí těchto znaků poznáte, že se s vámi snaží spojit zesnulé duše. Drtivá většina lidí je ignoruje

Stín
Fotografie: Pexels

Již delší dobu se předpokládá, že i mrtví jsou schopni s námi nadále komunikovat. Někteří lidé jsou na to více citliví, existují ale i jasné důkazy o tom, že jde o komunikaci.

Najdou se mezi námi tací, kteří jsou více citliví na komunikaci se zesnulými. Existují ale i natolik jasná znamení, že je vidí a cítí každý člověk. Málokdo ale ví, že se jedná právě o způsob, jakým se s námi zesnulý snaží spojit. Je několik možností, když se na ně zaměříme, budeme překvapeni, jak často se nám snaží něco sdělit.

Způsoby, které překvapí i nikoliv

I přesto, že věda nemůže potvrdit existenci těchto komunikačních signálů, není pochyb o tom, že existují. Mnoho lidí se dokonce ocitlo v těsném kontaktu se zesnulým, tato situace ale vždy vyvolá plno otázek a velmi složitě se vysvětluje. Podle webu Anomalien ale existují jasné způsoby, jakými ke komunikaci dochází, a příště, až k tomu dojde, rozhodně bychom takové znamení neměli přehlížet.

Nejčastější způsob, jak s námi mrtví komunikují, je prostřednictvím našich snů. Mnoho lidí ale právě tuto komunikaci svádí na výplody fantazie, svým snům tak nepřipisují téměř žádný význam. Opak je ale pravdou, právě sny jsou velmi významným komunikačním nástrojem, mnoho zemřelých nás právě skrz ně kontaktuje a snaží se nás i varovat. To je skutečnost, na kterou upozorňuje web Webniusy

Vzpomínání na zesnulé má podle odborníků větší vliv na psychiku, než si většina lidí myslí

Nejen sny, ale i elektřina nebo zvuky jsou důkazem

Dalším, velmi specifickým komunikačním signálem, který je ale velmi často přehlížen, je komunikace zesnulých za pomoci čichu. Pakliže najedou ucítíme závan vůně, kterou zesnulý používal nebo například vůni jeho oblíbeného jídla, nejedná se o náhodu, ale o snahu o navázání kontaktu. Zesnulí ale mohou komunikovat také prostřednictvím elektřiny. Pokud nám tedy v místnosti často bliká světlo nebo televizní obrazovka, jedná se o důkaz snahy o komunikaci.

Úmrtí
Fotografie: Pexels

Mrtví s námi ale mohou komunikovat i prostřednictvím jiných živočišných druhů. Často k tomu využívají motýly nebo ptáky, pokud se k nám neobvykle přibližují, někdo z druhé strany se nám snaží něco sdělit. Nejedná se o jediné způsoby, jak s námi zemřelý může komunikovat. O dalších jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali na našem deníku nedávno.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]