Praktické a zároveň dekorativní panely

Co se týká bytové dekorace a neustálého vylepšování se nachází stále nové a nové záležitosti. Některé se uchytí a jiné zůstanou v oblasti pozoruhodných výstředností. Například plastové výlisky patří mezi trendy výstřelky. Jak dlouho se uchytí, toť otázka. Podobný boom zažili plastové čtverce na dekorování stropu. To, zda byste je použili do svého bytu, záleží jen na vás. Pravdou zůstává, že nabízejí praktické řešení tam, kde se majitel nemovitosti nechce pouštět do zednických prací a nabízí se elegantní řešení, jak ukrýt nevzhlednou stěnu.

Variabilní plastové panely

Ihned když jsem tyto dekorativní panely spatřila na stránkách s interiéry, mě velmi zaujaly. Působí jak esteticky tak moderně a futuristicky. Interiér dekorovaný plastickými stěnami získá bezesporu na útulnosti i zajímavosti. Vybírat lze mezi moderní dobou i historií. Plastové panely mohou mít lesklý ale i matný povrch s rozmanitým vzorem. Dají se nainstalovat buď na celou stěnu, nebo pouze na její část. Mezi nesporné výhody patří pružnost, díky které se dá vytvořit oblouk, a tím poskytnete svému bydlení novou dynamiku.

Praktická stránka panelů

Panely nepostrádají ani praktickou stránku. Nejen, že se za ně dají ukrýt různé nerovnosti stěn, ale také ne zrovna příliš estetické kabely od různých spotřebičů. Jak lze vidět na některých obrázcích, plastické panely můžete využít ve všech částech bytu. Od ložnice až po obývací pokoj, přes kuchyň, až po předsíň či halu.

Kam všude s panely

Kde všude se panely hodí? Je potřeba vybírat podle tvaru, vzoru, barev a plochy, na kterou budeme panely umisťovat. V tradičním nebo stylově zařízeném bytě, by mohly geometrické panely působit, jako pěst na oko. Ale do interiérů, které nesou stejné či podobné pojetí vnesou novou dimenzi a zajímavou strukturu. Panely se hodí teoreticky všude, protože nabídka vzorů a stylů je velmi bohatá.

Fotografie publikována se svolením mrsiraphol Photography/FreeDigitalPhotos.net