Přes 200 let opuštěný dům uvnitř skrýval poklad nevyčíslitelné hodnoty

Fotografie: Depositphotos

V případě, že milujete opuštěné budovy a strašidelnost, která z nich vychází, možná se vám budou líbit fotografie od profesionála, který nafotil vcelku děsivý opuštěný dům.

Na světě se nachází mnoho opuštěných domů, o které se již majitelé nestarají, zapomněli na ně nebo se jedná o budovy, jež patří státu, ale jsou ve velice špatném stavu. Na podobná místa se velmi často vydávají lidé, kteří prohledávají okolí nebo se dozvěděli o tom, že právě tato budova vypadá vcelku strašidelně, a chtějí zažít trochu adrenalinu.

Adrenalin a zvědavost

Od lidí se můžete dozvědět o spoustě opuštěných budov, na něž se vydávají podívat pouze ti, kteří milují tajemnost podobných objektů, zvědaví lidé nebo fotografové. Ti následně ukážou veřejnosti zajímavé fotky a to přiláká ještě více návštěvníků, kteří berou tento výlet jako dobrodružství spojené s trochou strachu a adrenalinem.


Tentokrát narazil fotograf jménem Bryan Sansivero na starý opuštěný lékařský dům, jež se rozhodl prozkoumat. Jakmile vstoupil do budovy, objevil šatní skříně plné oblečení, velké množství starého nábytku, knihy a fotografie. V jedné místnosti se mu dokonce naskytl zajímavý pohled na zcela vybavenou ordinaci, v níž se nacházely léky z roku 1800.

Průzkum opuštěného lékařského domu

Jelikož se fotograf podělil o své snímky na sociálních sítí, neřekl nikomu, kde se tato budova nachází. Moc dobře totiž věděl, že by se na toto místo vydali vandalové a zloději. Jediné, co prozradil, je to, že snímky nafotil ve Virginii, kde je mnoho dalších opuštěných budov. Některé místnosti byly dokonale zachované a určité věci byly stále na svých místech. Například ve skříních viselo oblečení, jako kdyby ho zde někdo zanechal a odešel ve spěchu.

Zloději, kteří se dostali do domu

Bylo velmi zajímavé, když Sansivero vcházel do patra, kde byly přehozené deky přes zábradlí. Jedna jediná místnost vypadala tak, jako kdyby v ní někdo raboval. Šuplíky byly poházené všude po zemi a byl zde velký nepořádek. Všechny ostatní ložnice byly nedotčené a jedna postel byla dokonce ustlaná. Na té se nacházely fotografie 2 dětí a jednoho muže.

Fotograf, který dům prozkoumával, si myslí, že na fotografiích jsou majitelé, ale není si tímto tvrzením zcela jistý. Ve chvíli, kdy vstoupil do další místnosti, už nebyl tolik nadšený, ale pociťoval trochu strach. Zničehonic totiž vstoupil do starého operačního sálu, který působil lehce děsivě.

Velmi temné místo

Sansivera tento fakt nezastavil v tom, aby prozkoumal celý dům, protože věděl, že fotky, které pořídí, budou úchvatné. V dalším pokoji nalezl opuštěnou lékařskou ordinaci, v níž bylo hodně pozůstatků léků. Některé vyšetřovací místnosti byly hodně tmavé a působily děsivě. Sansivero usoudil, že se nejspíše jedná o lékařské křídlo, a doufá, že jeho fotografie probudí v lidech pocit, že chtějí vidět víc, protože to bylo jeho cílem.

Zdroj: Businessinsider