Dechberoucí příběh: Neobyčejně statečný sedmiletý chlapec neváhal vstoupit do hořícího domu, kde byla jeho malá sestra

Fotografie: Depositphotos

Odvaha, to je něco jako dar, který získáváme postupně, podle našich prožitých zkušeností. Každý je ale odvážný tak trochu jinak.

Být odvážným rozhodně neznamená nemít z ničeho strach, naopak, znamená to být i přes svoje strachy odhodlán svým vlastním způsobem. A právě Eli, sedmiletý chlapec, je i přes svůj nízký věk odvážnější, než kterýkoliv dospělý muž. Jedné noci začal dům, ve kterém bydlel, hořet, ale on nemyslel na nic jiného, než na to, že musí zachránit svoji sestru. Malý hrdina dokázal takovou věc, kterou by mnoho dospělých nedokázalo.

Jedné noci dům začal hořet

Večer před tím než dům vyhořel, rodina Davidsonových normálně večeřela. Po večeři šli uložit jejich 3 děti ke spánku a po chvíli odešli do své ložnice. V noci však pár probudil štiplavý kouř, protože jejich dům byl skoro celý v plamenech. Okamžitě běželi zachránit děti, bohužel nejmladší z nich Elin, necelý rok stará, zůstala uvězněná v jednom pokoji.

Fotografie: Unsplash

Malý chlapec se rozhodl sestru zachránit

Eli byl sedmiletý nevlastní syn těchto dvou lidí. Před rokem si ho jeho nevlastní rodiče přivezli z dětského domova a on jim dělal jen samou radost. A tento malý chlapec se rozhodl, že svoji sestru zachrání a tak neváhal ani minutu a vběhl do hořícího domu. Zpočátku se bál, ale potom se otočil na svého otce se slovy „Musím to udělat!“. Jeho rodiče na něj nemohou být pyšnější.

Požár jim vzal střechu nad hlavou

Davidsonovi pracovali oba jako hasiči a adoptovali všechny svoje děti. Roční Erin, dvouletého Elijaha a nakonec sedmiletého Eliho. Rodina bohužel přišla o všechno, co kdy měla, protože požár dům úplně zničil, nezbylo z něj vůbec nic.

Fotografie: Unsplash

Dokážete si asi představit, jak těžké je pro tuto rodinu začít od začátku. Díky dobrým lidem, kteří rodině posílali finance a různé věci, které by jim mohli pomoci, budou za nějakou dobu moct začít stavět nový dům. Davidsonovi doufají, že se z této noční můry brzy dostanou.

Zdroj: UberAlles