Rozmazlený, ale velmi přátelský pejsek Wiley si získal srdce milionů lidí! Získá si i to vaše?

Od chvíle, kdy byl Wiley štěňátko, byla značka na jeho nose ve tvaru srdce nepřehlédnutelná. Jeho majitelka se však obávala, že značka ve tvaru srdce bude jen dočasná a zmizí, jak štěňátko povyroste. Ne, že by na tom až tak záleželo, ale bylo to zkrátka roztomilé. Nebyla si jistá, zda srdíčko udrží stálý tvar, ale ukázalo se, že srdíčko roste zároveň s ním a svůj tvar si drží.

Rozmazlený, ale velmi přátelský Wiley

Wiley má ještě 10 sourozenců. Z 11 štěňátek se narodilo 8 kluků. Wiley je již od štěňátka velmi přátelský a energický. Jako každé štěně byl i velmi důvěřivý a hrál si s každým na potkání. Když si lidé všimnou jeho nosu, ihned se rozněžní. Výrazné srdíčko nejde přehlédnout. Jeho majitelka říká, že ať ho vezme kamkoliv, ihned na sebe pejsek strhává pozornost.

Wiley si je své roztomilosti vědom, a tak trochu toho zneužívá. Velice si to užívá a těší se zájmu. Je však velmi milý, společenský a zbožňuje i hrátky s jinými pejsky. Má hodně rád turistiku a k jeho oblíbené činnosti patří i obtěžování kočičích kamarádů, kteří s ním bydlí pod jednou střechou.

Rád sleduje film 101 dalmatinů. Je trochu rozmazlený, protože krom jeho roztomilého nosu umí udělat i opravdové psí oči, a tomu nikdo neodolá. Poslouchat však umí a některé povely zvládá na výbornou.

Jako každá zvířecí celebrita má i Wiley svůj instagram a velké množství fanoušků/sledujících. Pokud by i vás Wiley zaujal a rádi byste se o něm dozvěděli víc, najdete ho právě tam.

Obrázky: boredpanda