Novopečený tatínek si pořídil selfie se svým synem. Maminka v pozadí vyvolala reakce milionů lidí

Fotografie: Depositphotos

Když se tito partneři stali rodiči svého druhého dítěte, muž si pořídil selfie se svým novorozeným synem. Nyní se k obrázku vyjádřily miliony lidí.

Tito partneři jménem Amanda a Ken se stali rodiči již druhého dítěte. Tatínek se však po matčině porodu vyfotil se svým novorozeným synem, přičemž matka zůstala v jejím pozadí otočená zády. Ona sama se však rozhodla sdílet tento snímek na sociálních sítí, aby rozšířila povědomí společnosti o tom, jak náročné je projít porodem a co to ve skutečnosti obnáší. Její text obletěl internet a vyvolal reakce milionů lidí.

Virální obrázek

Amanda a Ken byli velmi nadšení a hrdí na to, že se stali rodiči již svého druhého dítěte. To byl také jeden z důvodů, proč se tatínek rozhodl vyfotit krátce po narození svého syna, jak miminko drží v náručí a v pozadí je jeho vyčerpaná matka. Byla to však právě Amanda, která se rozhodla sdílet obrázek na Facebooku, přičemž k němu sepsala text. Právě to však byl důvod, proč její příspěvek obletěl celý internet a vyvolal reakce milionů lidí. Celý text od Amandy si můžete přečíst níže:

Mateřství bez cenzury

„Mateřství bez cenzury.

Chci se s vámi podělit o tento obrázek, protože je skutečný. Ukazuje totiž, jaké to je těsně po porodu – syrové, úžasné, veselé, špinavé, bolestivé a vyčerpané.

Mít dítě je bezpochyby naprosto úžasný zážitek. O realitě porodu se však příliš nemluví.

Jen málokdo navíc v tomto období fotografuje, a proto jsem se rozhodla sdílet fotografii mého muže, který drží našeho novorozeného syna. Mnohým se po zhlédnutí tohoto snímku pravděpodobně udělá špatně nebo si budou myslet, že je nevhodný, ale ptám se proč? Nechápu to! Možná je to tím, že se o tomto náročném období ve společnosti nemluví nebo jak tomu tedy je?

Všichni bychom měli přijmout všechny aspekty porodu, jedná se přeci o zcela přirozenou záležitost, kterou si projde během života mnoho žen. Nebojte se proto použít pořádnou dávku humoru, a to i ve chvílích, jako je tato.

Protože co je lepší přivítání do mateřství než oblékání plenek velké maminky po porodu? A pro ty z vás, které to zajímá, jsem to byla já, kdo zveřejnil tento obrázek. Ne můj manžel.“

Amandin text inspiroval velké množství lidí, protože byl hojně komentován a také sdílen. Spolu s textem jej viděly neuvěřitelné dva miliony lidí po celém světě! Matka chtěla lidem ukázat a říct, že stát se matkou není nic, za co by se měly ženy stydět. Musíte to všechno přijmout – včetně například toho, že si po porodu obléknete budete muset obléknout plenky vy.

Zdroj: Today

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*