Servírka vynalézavým způsobem zachránila život týranému chlapci. Zbystřila jeho gesto a zalarmovala policii

Fotografie: kellyhogaboom / Creative Commons / Attribution 2.0

Mladá servírka si při obsluze jednoho stolu všimla, že s malým chlapcem je něco v nepořádku. Vymyslela tedy jednoduchý trik, díky němuž se jí podařilo ho zachránit.

Některé děti mají velmi složité dětství a častokrát musí zasáhnout rodiče nebo cizí lidé, aby dítěti pomohli. Děti se totiž často stávají obětí šikany a pokud se dítě někomu nesvěří, může si nést následky i do budoucna. Malý Adámek přišel s rodinou do restaurace na večeři, ale servírce se zdálo něco divné. Vymyslela tedy plán, díky němuž chlapce zachránila.

Zvláštní rodina, která přišla do restaurace

„Pracuji již několik let v restauraci a je pro mě vcelku obvyklé, že si lidi prohlížím a obsluhuji je. Tentokrát k nám do restaurace ale přišla rodina, jež mi připadala podivná už na první pohled. Jednalo se o maminku, tatínka a malého chlapce. Ten se na rodiče ani jednou neusmál. Ani jeden z rodičů se svým dítětem nekomunikoval a chlapec byl vcelku zakřiknutý,“ začala se svým vyprávěním servírka Flavaine.

„Když jsem přišla k jejich stolu, abych jim nabídla dnešní menu a podala jídelní lístky, prohlédla jsem si celou rodinu mnohem lépe a něco mě hodně zarazilo. Prvně to bylo to, že otec řekl, že syn jíst nebude, protože se nají doma. Už v tu chvíli jsem si říkala, že je to hodně divné, protože když k nám do restaurace někdo přijde, vždy se nají všichni,“ pokračovala Flavaine s vypravováním.

Jedna věc mě hodně zarazila

„Druhá věc, která mě hodně zarazila, už byla mnohem horší než to, co řekl chlapcův otec. V momentě, kdy jsem se podívala na chlapce, všimla jsem si, že má po obličeji hodně modřin – a na rukou také. Od stolu jsem poté odešla a odnesla do kuchyně jejich objednávku. Protože mi to neustále připadalo divné, napsala jsem na papírek vzkaz s dotazem, zda chlapec nepotřebuje pomoct,“ sdělila dále Flavaine.

Fotografie: Pixabay

„Samozřejmě jsem si stoupla tak, aby rodiče nic neviděli, a papírek jsem mu ukázala za jejich zády. Jakmile si nápisu všiml, zavrtěl hlavou. Jeho odpovědi jsem ale příliš nevěřila a zkusila mu nápis ukázat ještě jednou a důrazněji. V tu chvíli přikývl. Zavolala jsem tedy policii a ta chlapce prohlédla a vyslechla. Podle všeho mu rodiče odpírali jídlo jako trest, věšeli ho vzhůru nohama a několikrát za den ho uhodili. Oba dva byli obvinění z týrání dítěte a chlapec se má nyní mnohem lépe,“ dokončila své vyprávění Flavaine.

Zdroj: Hollywoodunlocked

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*