Tento naprosto vynikající salát budete mít připravený do 15 minut a pochutná si na něm celá vaše rodina

Jakmile ochutnáte tento salát, už nebudete chtít připravovat žádný jiný. Základ jeho chuti tvoří klobása, sýr a rajčata, společně tvoří perfektní kombinaci.

Saláty jsou velmi oblíbeným jídlem, které můžete jít buď jako přílohu k hlavnímu chodu a nebo i jako ten hlavní chod. Vše totiž záleží na tom, co do nich přidáte. Většinou jsou saláty také velmi zdravým jídlem, tedy pokud do nich nepřidáte celé balení majonézy. Zkuste si připravit tento skvělý salát, který si zamiluje celá vaše rodina.

Co budete potřebovat

  • 200 g nějaké klobásy
  • 3 polévkové lžíce majonézy
  • 150 g tvrdého sýra
  • 3 rajčata
  • 2 stroužky česneku

Je to opravdu velmi jednoduché

Nejprve si klobásu nakrájejte na tenká kolečka a ty poté rozkrájejte na proužky. Rajčata pořádně omyjte, poté je překrojte napůl a odstraňte jádřinec. Dále si nakrájejte rajčata na malé kousky. Klobásu a rajčata dejte do hluboké mísy. Sýr nastrouhejte na hrubém struhadle a přidejte ho ke zbytku ingrediencí. Nyní si vezměte dva stroužky česneku, očistěte je a poté prolisujte. Přidejte do mísy.

No a nakonec ještě přidejte 3 lžíce majonézy. Pokud se vám to bude zdát málo, tak samozřejmě ještě můžete přidat, ale to už záleží jen na vás. Nakonec salát ještě osolte a opepřete podle vaší chuti. Mísu se salátem dejte do lednice vychladnout a můžete podávat. Tento salát je ideální jako večeře, ale můžete ho vlastně podávat i k obědu. Přejeme vám dobrou chuť!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*