6letý nevidomý kluk ohromil celé Česko svou verzí všem známé písničky. Na piano ji zahrál jako bůh

Fotografie: Depositphotos

Tento chlapec umí dokonale hrát na klavír i přes to, že je slepý. A je opravdu velmi šikovný, podívejte se sami.

Šestiletý Avett Ray se narodil úplně slepý. Už od malička ale bylo vidět, že opravdu miluje hudbu a vše, co s ní je spojené. Kdykoliv totiž brečel, pustila mu jeho maminka nějakou skladbu – a bylo po pláči. Proto nebylo divu, že netrvalo dlouho a on sám začal hrát na klavír. Nyní je mu 6 let a to, co zvládá, je opravdu neuvěřitelné.

Je to velký talent

Malý Avett miluje hudbu a moc dobře ví, čím chce být, až vyroste. A je to vlastně úplně jasné – chce být hudebníkem. Mnoho lidí si myslelo, že pro něj bude velmi složité hrát na nějaký hudební nástroj, protože přece jen nevidí. Ale opak je vlastně pravdou. Avett je velký hudební talent, který nikdy nedovolí, aby mu jeho postižení stálo v cestě.

Fotografie: Pexels

Před dvěma lety bylo na YouTube zveřejněno video, jak Avett hraje na klavír a k tomu zpívá písničku od kapely Queen. Video má opravdu obrovské množství zhlédnutí a více než 35 000 lidí ho okomentovalo. Mnoho lidí se dokonce shodlo na tom, že oni pomalu neuměli ani pořádně mluvit, když jim bylo 6 let, a tento chlapec zvládá i přes své postižení takovou hru na klavír.

Je to zázračné dítě

Není člověk, který by tohoto chlapce neobdivoval, a jeho rodiče na něj musí být právem pyšní. Je úplně jasné, že z něj jednoho dne bude velká hvězda. Někdy ani tak velký problém, jako je tělesné postižení, nezabrání tomu, aby se projevil talent. Dá se říct, že Avett je zázračné dítě, protože vše, co se naučí, dělá poslepu. Všechny písně, které hraje, zná úplně zpaměti. Podívejte se na video.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]