Její dcera si myslela, že má ve zdi příšery. To, co rodiče našli, připomínalo hororovou scénu

Fotografie: Můj stát / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Jejich malá dcera si stěžovala na zvuky, které slyšela ve zdi. Rodiče zůstali v šoku, když zjistili, co se za zdí ve skutečnosti ukrývá.

Tohle opravdu nechcete. Jak informoval deník NewYorkPost, mladá rodina si v současnosti prochází opravdovou noční můrou. Do zdí jejich domu se totiž nastěhovaly desetitisíce včel. Za pár měsíců tu stihly vyprodukovat desítky kilogramů medu. Na pomoc rodině přispěchal expert na likvidaci včel. Když téměř po dvou týdnech mohli začít spoušť po včelách uklízet, zjistili, že jejich noční můra zdaleka nekončí.

Termokamera odhalila život za zdí

Noční můra celé rodiny začala koncem dubna, když si jejich tříletá dcera začala stěžovat, že ve zdi jejího pokojíčku žijí monstra. Maminka Ashley pak ve videích na svém tiktokovém účtu začala zveřejňovat strastiplnou cestu, kterou nyní musí podstupovat. Ukázalo se totiž, že podivné zvuky ve zdi způsobují včely, které se tu usadily. Je to neuvěřitelné, ale během pár měsíců se ve zdech jejich domu zabydlel roj čítající přes 50 000 včel.

Tohle rozhodně nemohli sami zvládnout, a tak si na pomoc přizvali experta na likvidaci včel. Museli vybourat stěnu, aby se k celému včelstvu dostali. První den se včelaři podařilo odvézt na dvacet tisíc včel. Kromě nich tu však byly také plástve s desítkami kilogramů medu. Ashley v jednom z videí ukazuje, jak je pokojíček její dcery doslova proteklý lepkavou tekutinou.

Po 3 letech ve svém domě objevila za skříní tajnou místnost. To, co v ní našla, už nikdy nevymaže z hlavy

Noční můra stále nekončí

Med teče po zdech a její boty se lepí k podlaze. Poté, co včelař odstranil i zbytek včel, pustila se Ashley s manželem do úklidu. Na všech věcech její dcery byly nějaké stopy po včelách. Všechno bylo nutné vyprat a vyčistit. A také řemeslníci budou mít práci, aby opravili elektroinstalaci i zničené zdi. Zdálo se však, že včelí noční můra je konečně u konce.

@classashley You can hear how sticky the floor is. We’ve tried to clean it but we will need to do a full overhaul of the room. Honey is everywhere #savethebees #homerestoration #toddlersoftiktok #beetok #honeybees #charlotte #beegate ♬ original sound – Ashley

Bohužel ne, v posledním příspěvku totiž Ashley zveřejnila záběry z termokamery. „Mysleli jsme, že máme všechny včely. Pak jsem našli další skrytý roj,“ stojí u příspěvku. Včelař tak bude mít u nich doma další práci. Viditelně unavené Ashley, která teprve před pár týdny porodila druhé dítě, dochází trpělivost. Navíc manželé zjistili, že jejich pojistka takový případ nepokrývá. Všechny škody způsobené včelami budou muset zaplatit ze svého.

Ashley odhaduje, že budou muset za renovaci zaplatit v přepočtu kolem půl milionu korun. Našlo se však mnoho lidí, kteří chtěli nešťastné rodině přispět finančním darem. Ashley však tuto nabídku striktně odmítla. Řekla, že ji sice netěší, že budou muset vydat tolik peněz, ale věří, že je plno jiných lidí, kteří potřebují finančně podpořit více než oni. Jak dlouho bude trvat, než bude jejich dům zbaven včel, to se teprve uvidí. Na SvětěKreativity jsme psali o podobném případu. Na stěnách domu se začaly tvořit podivné skvrny, pak našli pod podlahou ukrytý včelí roj.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*