Smutné prohlášení prince Harryho: Nezbývá mu moc času. Pro královskou rodinu jde o poslední hřebík do rakve

Fotografie: KoenbrNZ / Creative Commons / Attribution 2.0

Princ Harry se dlouho obával, že jakmile bude princi Georgovi 18 let, stane se v královské rodině bezvýznamným. Postihne jej tak stejný osud jako prince Andrewa.

Podle nové knihy se princ Harry obával, že mu v královské rodině „dojde dech” a stane se bezvýznamným, jakmile jeho synovec princ George dosáhne 18 let. Podle autora knihy s názvem „Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown”, Valentine Low, byla Harryho frustrace z médií a královského života umocněna jeho přesvědčením, jak se jednoho dne stane bezvýznamným. V knize se vévoda ze Sussexu údajně přirovnal ke strýci, princi Andrewovi, jenž byl v lednu zbaven královských titulů, když na něho byla podána žaloba za sexuální obtěžování.

Nezbývá mu příliš mnoho času

Princi Georgovi, synovi prince Williama a druhému v pořadí na britský trůn, bude 18 let v červenci 2031, kdy bude Harrymu 46 let. Low poznamenává, že ačkoli zaměstnanci Harryho ujistili o možnosti jeho vlivu i po padesátce, pokud „nyní položí správné základy”, princ to příliš nechápe. „Mám jen tolik času, abych v životě dosáhl něčeho důležitého. Protože to umím,” řekl Harry podle autora knihy.

Kniha se zabývá i Meghan

O Harryho manželce Meghan Markle se v knize píše o případu, kdy se vévodkyně ze Sussexu před svými kolegy chovala velmi hrubě k mladé zaměstnankyni. William pak pracovnici utěšoval, poznamenává kniha. Harry a Meghan také měli šikanovat Samanthu Cohenovou, bývalou asistentku osobního tajemníka královny Alžběty II, která k nim po svatbě nastoupila jako jejich dočasná osobní tajemnice.

Fotografie: Depositphotos

Samantha vždy dávala najevo, že je to jako pracovat pro pár puberťáků. Byli nemožní a tlačili na ni až do krajnosti. Dle knihy se necítila šťastně. Výpovědi anonymních zdrojů o pracovním a osobním životě Harryho a Meghan jsou součástí úryvků z knihy. V díle se také píše, jak se Meghan nepohodla se svou osobní asistentkou Melissou Touabti kvůli bezplatným dárkům, včetně oblečení, šperků a svíček, které vévodkyni posílaly některé společnosti.

Podle jednoho ze zdrojů Meghan v minulosti Harrymu vyhrožovala rozchodem, pokud v roce 2016 veřejně nepotvrdí jejich vztah. Autorovi knihy také zdroj sdělil, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají s bývalými kolegy složité vztahy, a proto se tým manželů začal nazývat „klubem přeživších ze Sussexu”, jak se píše v knize.

Zdroj: Insider

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*