Stará CD nevyhodil, rozbil je a vyrobil z nich unikátní mozaiku v kuchyni

Velice obdivuhodné jsou nápady některých lidí, kteří dokážou zužitkovat ve své domácnosti kde co. Třeba i stará CD. Takovým jedincům byla nejspíš nadělena velká představivost, zručnost a trpělivost. Dnes vás zavedeme do tvůrčí rodiny, kde se rozhodli, že velice prakticky zužitkují staré vinylové desky neboli CD nosiče. Rodina už se nechtěla dál dívat na to, jak se na desky práší a rozhodla se je zkrátka použít velice kreativním způsobem.

Tvoření mozaiky u kuchyňské linky

Nespočet nepoužívaných CD nosičů tak rodina nařezala na malé kousky a rozhodla se, že si zkrášlí prostředí kuchyňské linky. Jali se tedy všichni tvořit velice zajímavou a leskem oplývající mozaiku. K lepení samozřejmě použili velice silné lepidlo vhodné na tyto materiály.

Před vrstvením nezvyklé mozaiky důkladné očistili a odmastili prostor u kuchyňské linky a vytvořili něco úžasného. Jednotlivé kusy desek se lesknou a odrážejí různé barvy.

akliže v jejich tvorbě hledáte nějaký řád a design, nedočkali byste se. Tito lidé se kreativně projevili zcela volným způsobem, a i přesto to vypadá dokonale.

Kreativita nezná mezí

Zdá se, že zužitkovat se dá kde co. Stačí k tomu jen nápaditost a trocha té zručnosti. Výsledná mozaika z CD nosičů vypadá velice moderně, ne-li lépe jak profesionálně zpracovaná. Lepit do mozaiky lze i jiné materiály, jako třeba starou polámanou keramiku, kusy dlaždic, nebo třeba barevné skleněné části ze starých hrníčků.

Na trhu se objevují ale i speciální mozaikové kamínky, z kterých můžete tvořit i obrazce. Mozaiky ze skleněných materiálů se budou úžasným způsobem vyjímat v prostorech, kde často prosvítají sluneční paprsky. Zdobit můžete nejen zdi, ale i jiné povrchy, jako třeba opotřebované nevzhledné skřínky. Probuďte v sobě fantazii a vytvořte si ve své domácnosti kouzelné vlastnoruční výtvory. Ušetříte mnoho peněz a zabavíte třeba i své potomky.

Fotografie: Pinterest