Starý autobus se stal pro muže novým domovem, stačilo pár úprav

Na co se dá využít starý autobus? Buď může skončit na vrakovišti, nebo v rukou nadšenců, kteří ho přestaví na plnohodnotný domov. A tak začíná i příběh muže z Anglie, který dostal nápad na neobvyklé bydlení. Adam Brighton proto koupil stará vysloužilý autobus, takzvaný doubledecker a rozhodl se, že si z něho udělá dům. A pustil se do práce.

Dříve skutečně jezdil

Starý autobus, který koupil, dříve skutečně jezdil. A to od roku 1982 a jeho služba trvala dlouhých 30 let. Nakonec byl vyřazen a potom si ho mohl koupit Adam. Ten za něj zaplatil 5 000 euro. A když ho poprvé prošel, měl jasno v tom, že v něm bude bydlet. Každý ho odrazoval, řada lidí se mu dokonce smála, ale on si i nadále trval na svém. A teď víme, že udělal dobře.

Pustil se do práce

Když měl autobus na svém pozemku, pustil se do práce. Jelikož to v něm stále vypadalo tak, jako by před několika minutami zaparkovat v garážích, po odjetí své pravidelné linky, bylo jasné, že na něm, bude hodně práce. Adam se ale rozhodně nezvládal.

Změnil ho k nepoznání

Když měl hotové, ukázal své bydlení ostatním. A ti nemohli uvěřit, že původně se jednalo o starý autobus, který 30 let vozil cestující. Nyní je z něho velmi stylové bydlení, které vypadá jak velmi originálně, tak i komfortně a dokonce i prostorně.

Bydlení po celý rok

Rozhodně nejde o nějakou chatu na krátkodobé přespání, ale o bydlení, kde se dá bez problémů žít klidně po celý rok. Jak díky tomu, že je interiér autobusu plně vybaven vším potřebným, i koupelnou a toaletou, tak i proto, že se zde nachází také krbová kamna.

Fotografie: Pinterest

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]