Šťastná čísla podle znamení zvěrokruhu. Objevte to své a zjistěte, jak na tom ve skutečnosti jste

Fotografie: Pixabay

Šťastné číslo vám opravdu může přinést štěstí. Čísla v sobě ukrývají energii, která může ovlivnit váš život. Každé z nich má svůj význam.

Odjakživa jsou matematici fascinováni čísly. Čísla jako je například Pí nebo Eulerovo číslo, jsou neustále studována a nachází se nové a nové vlastnosti. Je jasné, že se o číslech máme stále co učit. V astrologii mají čísla také své místo. Každé z nich má svůj význam a energii. Tato energie by mohla mít vliv na každého podle toho v jakém znamení zvěrokruhu se narodil.

1. Lev a Beran jsou ambiciózní

Přítomnost dvou znamení pod číslem jedna není náhoda. Obě ohnivá znamení symbolizují vášeň. Číslo 1 je znamení jednoty, autority, ambicí a silné vůle. Lidé narozeni v těchto znameních jsou vždy nejlepší v tom co dělají. Je tedy jasné, že i ve škole musí mít samé jedničky.

Fotografie: Pixabay

2. Ryby hledají smysl života

Ryby jsou vodní znamení pod kontrolou planety Neptun. Číslo 2 symbolizuje lásku a něhu. Lidé narozeni ve znamení Ryb neustále hledají lásku, své uplatnění, smysl svého života a i místo, kde se budou cítit šťastní. Nejsoucitnější znamení zvěrokruhu je přitahováno číslem 2.

3.Rak neustále hledá lásku

Vodní znamení ovládané Měsícem. Stejně jako ryby, raci neustále hledají lásku. 1 a 2 představují muže a ženu, součet těchto dvou čísel je 3 což může představovat spojení muže a ženy. 3 představuje vytvoření dokonalého páru, ve kterém se bude rak cítit kompletní a bude mít lásku na celý život.

Fotografie: Pixabay

4. Kozoroh a panna jsou zemská znamení

Kozoroh je znamení, kterému panuje planeta Saturn, panně zase Merkurem. Oba mají společný prvek planetu Zemi. Číslo 4 představuje čtverec, symbolizuje pořádek, organizaci i správnou pracovní morálku. Panna je velmi stabilní díky svému analytickém myšlení. Kozoroh je chladný a ambiciózní, jde si tvrdě za svou kariérou a životními cíli.

5. Střelec se nikdy nedrží zpátky

Ohnivé znamení pod vládou planety Jupiter. Lidé narozeni v tomto znamení se nikdy nedrží zpátky, jdou tam kam je vít zavane. Jsou velmi pozitivní a hýří energií. Prostředí i lidé kolem Střelce se neustále mění. Číslo 5 symbolizuje přizpůsobivost a ve spojení se střelcem tak dostává zvláštní význam.

Fotografie: Pixabay

6. Býk miluje jednoduchá řešení

Býky ovládá planeta Venuše. Tito lidé milují jednoduché věci i snadná řešení všech životních komplikací a problémů. Šestka představuje harmonii a rodinu, Pokud je šťastná rodina jsou i býci šťastní.

7. Štír je velice záhadný

Vodní znamení nad kterým má moc planeta Mars. Štíři jsou velmi záhadní lidé, a proto má zvláštní kouzlo které je obtížné si vysvětlit. Štíři často vyhledávají mystiku a alternativní metody. Číslo 7 symbolizuje duchovní život a právě proto patří právě štírům, kteří právě duchovno vyhledávají.

Fotografie: Pixabay

8. Váhy milují hmotné věci

Vzdušné znamení, nad kterou má kontrolu planeta Venuše. Lidé ve znamení vah milují hmotné věci. Číslo 8 symbolizuje úplnost a úspěch v životě, proto se dá předpokládat, že váhám přinese hodně štěstí v životě.

9. Vodnář je velmi nepředvídatelný

Vzdušné znamení ovládané planetou Venuše. Lidé narozeni v tomto znamení vykazují zvláštní inteligenci. Jsou velmi zvědaví a nepředvídatelní. Vodnář je rozený rebel, to jim ale nebrání v tom mít srdce na správném místě a být velkorysým a štědrým člověkem. Číslo 9 symbolizuje dobročinnost, nesobeckost a idealismus.

Zdroj: YourTango