14letý chlapec se v talentové show rozplakal. Na jevišti nedokázal udržet emoce, přesto byli porotci nadšeni

Fotografie: Chris McKenna / Creative Commons / Attribution 3.0

Teprve 14letý chlapec přijel ukázat svůj talent do největší světové soutěže. Zpočátku ho však přemohly emoce natolik, že nikdo netušil, jestli své vystoupení zvládne.

Dlouhou cestu musel absolvovat tento mladík, aby ukázal, co v něm vězí. Když přijel do vysněné Ameriky a vstoupil na pódium před porotu, nedokázal zadržet slzy dojetí. Už jen stát na tomto místě byl jeho splněný sen. Porotci ho povzbudili a on tak zvládl své vystoupení na jedničku. Nikdo se už nedivil, že ve své rodné zemi tuto talentovou soutěž vyhrál.

Na jevišti nedokázal skrýt své emoce

Darius Mabda, 14letý chlapec z Rumunska, už měl s talentovou soutěží bohaté zkušenosti. Díky své píli a talentu se totiž stal vítězem celého ročníku soutěže Rumunsko má talent. Teď však před ním ležela ještě větší výzva. Přihlásil se do americké verze Amerika má talent: All Stars. Této soutěže se mohou zúčastnit pouze finalisté a ti nejlepší talentovaní lidé ze všech zemí, kde se tato oblíbená soutěž vysílá. Na jednom pódiu se tak sejde to nejlepší z celého světa.

Není se co divit, že poté, co Darius vkročil na jeviště, byl přemožen silou okamžiku. Porotci se ho však snažili ukonejšit. A ptali se, jestli je nervóznější, než když vystupoval v Rumunsku. Darius odpověděl, že je velmi nervózní, protože si uvědomuje, že stojí na pódiu, které je největší na světě. Publikum bylo z jeho slov také dojaté a velice se snažilo sympatického chlapec podpořit.

Tančí teprve šest let

Když začala hrát hudba, jako by z něj všechna nervozita úplně spadla a on začal předvádět své taneční umění. Jeho piruety, přeskoky a salta byly perfektně propracované. Taneční styl kombinující moderní tanec s prvky baletu se publiku i porotě velmi líbil. Po skončení jeho vystoupení už se nikdo nedivil, že ve své rodné zemi tuto talentovou soutěž vyhrál.

Za svůj výkon si vysloužil ovace ve stoje od poroty i diváků. „Jsi neuvěřitelný. Jsi skoro jako hadí muž, když tančíš. Jak dlouho se tomu vlastně věnuješ?“ zeptala se ho Heidi Klum. Darius odpověděl, že tančí asi šest let. Pak přiznal, že začal tančit poté, co viděl některá vystoupení soutěžících v americké verzi Talentu. To porotu velmi mile překvapilo.

Druhý porotce k jeho výkonu poznamenal: „Jsi něco mezi Nadiou Comaneci a Baryšnikovem.“ Čímž chtěl podtrhnout jeho schopnost propojovat baletní průpravu s gymnastickými prvky. „Jsi úžasný tanečník, akrobat i atlet,“ shodla se celá porota a poslala Dariuse jednohlasně do dalšího kola. Nebude to však mít jednoduché. V soutěži jsou opravdu ti nejlepší z nejlepších a silné konkurenční prostředí. Podívejte se ve videu, jestli má Darius šanci vyhrát i tuto soutěž.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*