Taxikář se snažil naúčtovat opilému muži šílený přeplatek. Ten na něj ale vytasil trik, jak se vyhnout placení. Teď ho radí všem

Fotografie: Depositphotos

V dnešní době lidé znají hodně triků, díky kterým nachytají ostatní a zbohatnou na nich. Tento muž se však nenechal nachytat taxikářem a využil na něj svůj vlastní vtipný trik.

Pokud jezdíte pravidelně na společenské akce do jiných měst nebo dále od vašeho bydliště, je velmi pravděpodobné, že čas od času využijete služeb taxi. Jedná se o velmi pohodlný způsob, jak se dostat domů i v pozdních večerních hodinách, aniž byste museli říkat někomu z příbuzných nebo chodit pěšky. Tento opilý muž si však z taxikáře vystřelil a nenechal se napálit vysokou cenou.

Vysoké ceny za odvoz domů

Žádný člověk nejspíše nechce chodit v pozdních hodinách domů pěšky nebo dokonce stopovat. Vhodnou volbou je tedy taxi, které vás za poplatek odveze tam, kam budete chtít. Někteří taxikáři však ve své práci občas zažívají cestující, o nichž poté mohou vyprávět dlouhé příběhy. V některých případech se ale i cestujícím stalo, že si na nich chtěl taxikář vydělat, a to hlavně v momentě, když viděl, že cestující jsou opilí.

Opilý muž, který chtěl jet domů

Protože se lidé rádi baví, vydal se jednoho dne i tento muž do baru, kde dlouho popíjel a bavil se se svými přáteli. Když už si řekl, že je na čase, aby se vydal domů, začal přemýšlet, jak to udělá. Jako ostatní lidé si nakonec zavolal taxi, které dorazilo po chvilce na místo a s řidičem se muž domluvil, že jej odveze domů.

Taxikář viděl, že muži není nejlépe

Jak už to tak bývá, tak pokud to lidé přeženou s množstvím vypitého alkoholu, začne se jim dělat špatně. Tomuto muži ani moc nepomáhalo to, že ještě seděl v autě, které mu s jeho žaludkem hodně pohybovalo. Začínalo se mu tedy dělat hodně špatně a taxikář si toho všiml. Většina taxikářů už na svých cestujících pozná, zda jsou opilí nebo jestli budou zvracet.

Fotografie: Pixabay

Muž se snažil nezvracet

Jelikož si taxikář všiml, že je muži špatně, rychle mu oznámil, že pokud bude zvracet, bude to za 400 Kč. Na to mu opilý muž kývl a dále bojoval se svým vlastním žaludkem, aby jej udržel pod kontrolou. Když už to vypadalo, že muž bude opravdu zvracet, znovu mu taxikář připomněl, že pokud bude zvracet, bude to za 400 Kč.

Taxikář dovezl muže domů

Jakmile dorazili k cíli, oznámil řidič opilému muži, že jsou na místě a že konečná cena za cestu je 1 800 Kč. V tu chvíli opilý muž začal zvracet a pozvracel celou zadní část auta. Poté z auta vystoupil, přišel k okýnku u spolujezdce, řidiči podal 400 Kč a poděkoval mu za to, že jej odvezl domů.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*