Těhotný muž porodil zdravé miminko. Jeho žena nyní odhalila, jak se to stalo

Fotografie: Depositphotos

Většina párů plánuje dříve či později rodinu. Ari s Caithlin na tom nebyli jinak. Jediná zvláštnost byla, že miminko odnosil a porodil manžel.

Ari se původně narodila jako holčička. V dospívání si uvědomila, že je se jí líbí víc holky než kluci. Když jí bylo 18 let svěřila se rodičům. Stále však měla pocit, že se ve svém těle necítí dobře. Nakonec podstoupila změnu pohlaví. S Caithlin pak tvořili dvojici, o které si všichni mysleli, že je to běžný heterosexuální pár. To však jen do chvíle, než se rozhodli mít dítě.

Neměli jinou možnost

Ari dítě vždycky chtěl a rodině se nebránil. S Caithlin se poznali ještě na škole, před tím, než Ari změnil pohlaví. Jejich vztah byl zprvu jako na houpačce, rozcházeli se a zase scházeli. Ari se však nikdy nevzdal a nakonec si svou vyvolenou přivedl k oltáři. O pár let později se definitivně rozhodli, že se milují, chtějí být spolu a společně založit rodinu.

Bylo jasné, že tím, kdo porodí jejich prvního potomka bude jako žena Caithlin. Po sérii umělých oplodnění se ale ukázalo, že Caithlin má problém otěhotnět. Ari, který na první pohled vypadal jako muž, však měl stále ženské reprodukční orgány a mohl i porodit. Nakonec padlo rozhodnutí, že to bude Ari, který odnosí dítě.

Vše se podařilo

Jako dárce spermatu si vybrali kamaráda, o kterém byli přesvědčeni, že má všechny kvality, které by chtěli ve své rodině. K oplodnění pak došlo v domácích podmínkách a vše klaplo na poprvé. Ari otěhotněl a společně se nemohli dočkat blížícího se porodu. Bylo však ještě potřeba tuto novinku taktně sdělit sousedům.

Když se jako pár nastěhovali do nového bydliště, všichni sousedé je považovali za běžné heterosexuální manžele. Oni ani neměli zájem se jim se skutečností svěřovat. Ari se cítil velmi dobře, že na něj všichni pohlíží jako na muže bez sebemenší pochybnosti. Teď se mu ale pomalu a jistě zvětšovalo břicho a brzy se ozve z jejich domu pláč. Kde vzali miminko, když Caithlin nebyl těhotná?

Překvapivé odhalení

Sousedé však tuto zprávu přijali více než dobře. Byli zprvu pochopitelně v šoku, ale ten rychle vystřídalo nadšení, že bude brzy v sousedství malé miminko. Ale den D už dávno minul. Ari přenášel více než deset dní a proto byl pozván do porodnice k vyvolání porodu. Po třiceti hodinách se jim narodil krásný zdravý chlapeček.

Fotografie: Freepik

Porod Ari zvládnul na jedničku, i když ke konci se zdálo, že bude muset podstoupit akutní císařský řez. Nakonec vše dobře dopadlo. Dvojice se pak svěřila jaký to pro ně byl úžasný zážitek, když se malý narodil. Jejich život se nyní pomalu vrací do starých kolejí a Ari je hrdým otcem syna, kterého si sám porodil.

Plánují ještě další děti a doufají, že tentokrát se podaří otěhotnět Caithlin. Ta však bude mít už brzy 40 let a její šance na úspěch tak začne pozvolna klesat. Přesto se nevzdávají a věří, že jejich rodina se brzy rozroste o dalšího člena.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]