Vidíte symbol, který mezi ostatní nepatří? Je to složitější než se na zdá. Jen málokdo to dokáže pod 10 sekund

Podívejte se na tento obrázek a pokuste se na něm najít jednoho vetřelce. Je to trochu složitější, než se může zdát.

Pokud máte rádi obrázky, které vám dokážou otestovat pozornost, ale všechny, které jsou na internetu, vám přijdou až moc jednoduché, máme pro vás dobrou zprávu. Tento test totiž opravdu není tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát a pokud zvládnete vetřelce najít do 15 sekund, tak jste tedy opravdový mistr. Opravdu to vyzkoušejte.

Symbol trochu vyčnívá

Tréning mozku je jednou za čas opravdu potřeba a měl by to zkoušet každý, aby věděl, jak na tom je. Toto je vlastně výzva, která vyžaduje, aby oči a mozek spolupracovaly. V tomto úkolu půjde o to, abyste mezi všemi obrázky našli jeden, který tak trochu vyčnívá. Takže se začněte pořádně soustředit, zaměřte se na symboly a pamatujte, že na nalezení odpovědi máte pouze 15 sekund, jinak to bude příliš snadné.

Řešení tohoto úkolu

Podařilo se vám vetřelce najít za méně než 15 sekund? Pokud ne, tak to nevzdávejte a podívejte se na obrázek ještě jednou. Dejte si chvíli na čas a projděte tento obrázek od shora dolů, ze všech stran. Je dost možné, že jste si toho nevšimli jen na první pohled, ale když se na obrázek podíváte po několikáté, vetřelce určitě najdete.

Fotografie: Canva

Stále se vám vetřelce nepodařilo najít? Tak už vás nebudeme dlouho trápit a prozradíme vám, kde se vlastně nachází. Ale až se to dozvíte, budete si klepat na čelo a říkat si, jak je možné, že jste si ho nevšimli. Vetřelec se nachází na posledním řádku jako čtvrtý zezadu. A rozdíl je jen v barvě rukou, takže je velmi jednoduché tohoto vetřelce přehlédnout. Příště už to určitě zvládnete.