Test všímavosti, psa na obrázku zvládne najít jen malé procento lidí

Fotografie: Imgur / Andrew Knapp

Autorem fotografie, na které lidé hledají ukrytého psa, je Andrew Knapp. Obrázkový test spočívá v prohledávání domu samotného fotografa. Jeho čtyřnohý mazlíček jménem Momo se nachází na velmi nezvyklém místě. Dokážete ho bleskurychle najít? Úspěšní jsou v tomto úkolu zpravidla jen někteří lidé.

Z celkového počtu testovaných je to zhruba 10 procent. Budete mezi nimi i vy? Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Zveřejnění fotografie na sociálních sítích

Andrew se rozhodl, že svou fotografii s domem zveřejní na Instagramu. Zde po ní napsal velmi stručně větu: „Hledej Moma.“ Otázkou zůstává, co ho k tomuto počinu vedlo. Možná si chtěl udělat jakýsi průzkum veřejnosti? Tak jako tak má s hledáním autorova mazlíčka mnoho sledujících problém. Celých 90 % psa v podstatě nenajde.

Příspěvky fotografa jsou tak populární, že dokonce vyšly v podobě tradičních alb. Andrew se neomezil jen na jednu jedinou fotografii, s fanoušky sdílel i další oblíbené hádanky.

Hledání Moma ve dvoupatrovém domě

Nyní se pojďme zase na chvíli navrátit k hledání onoho záhadného Moma. Na zveřejněné fotografii na první pohled asi nenajdete nic zvláštního. Vidíte jen krásný starobylý domek s bílou fasádou, strmým schodištěm a pravděpodobně útulným podkrovím.

šude kolem je i mnoho zeleně v podobě živého plotu a keříků, že by se pes schovával zde? Zapátrejte opravdu bedlivě. Poradíme vám, že byste se měli zaměřit spíš na horní část domu. Už jej vidíte? Tu malou vyčnívající tečku, která hledí z otevřeného okénka? Ano, to je Momo, pes, který je mistrem ukrývání se.

Fotografie: Imgur / Andrew Knapp

Neuvěřitelný zájem o příspěvky

Andrew Knapp je zřejmě na Instagramu velice oblíbený. Aktuálně ho sleduje až 646 000 uživatelů. Pokud vás fotografie tohoto kreativního muže zajímají, můžete si je snadno prohlédnout na jeho instagramovém účtu s názvem „andrewknapp“.

Zde je možné procvičit si koncentraci u dalších skvělých hádanek, a kromě jiného poznáte proslulého Moma i zblízka. Je to vskutku roztomilý pes, přesvědčte se o tom sami. Jeho hluboký pohled vás dozajista učaruje.

Autor má na svém profilu mnoho Momova fotek, některé jsou i poměrně vtipné. Dá se říct, že tento čtyřnohý mazel je opravdovým společníkem do nepohody. Také máte takového doma? Bez pejsků by byl zkrátka život velice smutný, co myslíte?