Trendy v barvách na vlasy pro rok 2021. Nastal čas na změnu vizáže

Fotografie: Freepik

Změna barvy vlasů je obvykle velmi důležitý krok, pro nějž se ženy často dlouho rozhodují. Většina kadeřníků také proto doporučuje postupný přechod. Cítíte-li se však na výraznou změnu image, vyzkoušejte některou z barev na vlasy pro tento rok.

Vlasy tvoří u žen jeden ze základních prvků, kterým definují nejen svoji krásu, ale částečně také osobnost. Blondýny bývají často sexy a odvážné, rusovlásky vášnivé a brunety tajemné a svůdné. V určitém období má téměř každá žena touhu se na chvíli převtělit do jiné osobnosti a vyzkoušet, která barva vlasů jí nejlépe sedne. Nacházíte-li se právě v této fázi, vyzkoušejte některý z odstínů, které jsou zrovna v kurzu. Pro rok 2021 jsou to následující barvy.

Fotografie: Freepik

Jaká barva vlasů je trendy pro tento rok

Přestože ještě není pandemie zcela zažehnána a kadeřnictví stále nejsou v plném provozu, již se pomalu blýská na lepší časy. Řada z nás byla v této podivné době donucena slevit nároky nejen na společenském životě, ale také na vlastním vzhledu. Uzavření kadeřnictví vedlo u mnohých žen k nutnosti pokusit si dobarvit vlasy samostatně, nebo jednoduše čekají na svou nejbližší příležitost pořídit si opět krásný účes. A tento nadcházející čas bude také příležitostí pro výrazné změny image, k nimž dříve neměly odvahu. Pokud toužíte po nové barvě vlasů, vyberte si některou z těch, co jsou trendy v letošním roce – stylisté a kadeřníci vám je jistě rádi nabídnou. A jaké odstíny to tedy jsou?

Hořká čokoláda

Odstín hořké čokolády je směsí tmavě hnědé a kaštanový s ušlechtilým leskem, který působí poměrně přirozeným dojmem. V současné době se tato temná a hluboká barva probojovala na přední přehlídková mola a zamilují si ji především brunety, které chtějí oživit tmavě hnědou či černou.

Jahodová blond

Světle žlutá až platinová barva s nádechem růžové je velmi originální a zamilují si ji především ženy s tmavším odstínem pleti. Jahodová blond je nevšední variantou klasické blond barvy a dodává jí specifický měkký odstín, který se velmi dobře hodí pro romantické povahy.

Fotografie: Freepik

Blond v teplých odstínech

Vedle jahodové blond je trendem letoška tako tzv. teplá blond, tedy světle žlutá barva laděná jemně do hněda, oranžova či červena. Tato barva se hodí především pro ženy se světlou pletí, není tak ostrá, jako klasická blond a velmi dobře zvýrazňuje kontury tváře.

Přírodní zrzavá

Na rozdíl od běžných rudých barev je přírodní zrzavá přechodem mezi světlou oranžovou a kaštanovou. Barva vypadá velmi přirozeně a hodí se pro ženy s jemnou bílou a narůžovělou pletí.

Fotografie: Freepik

Hnědá v teplých odstínech

Teplá hnědá je obdobně jako teplá blond velmi příjemná a hodí se prakticky pro všechny typy pleti. Odstíny hnědé směřující do světlých teplých barev s nádechem přirozené zrzavé se nejvíce podobají přírodním barvám vlasů.

Zdroj: Redakce

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]