Manželský pár objevil ve zdech svého domova hromadu lahví od rumu. Pocházejí od bývalého majitele

Fotografie: Edsel L / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Milostná dvojice byla nastěhovaná teprve dva dny, když však silná bouře zatopila jejich dům. Nejvíce to odnesl sklep, ve kterém se ale ukrývalo nečekané překvapení.

Když zamilovaní pracovali na odstraňování poškozených zdí, potkala je nečekaná záplava prázdných plastových lahví od rumu. Manželé tento okamžik zachytili na video, které se rychle stalo virálním na sociálních sítích. Na nahrávce je vidět, jak manžel Roy nevěřícně kroutí hlavou, když se z odkryté zdi vyvalilo ohromné množství plastových lahví.

Původní majitel byl silný alkoholik

V reakci na video, které se dostalo na instagram, komentátoři hravě tvrdili, že ti dva „koupili dům od samotného kapitána Morgana“. Ne každému se situace zdála být zábavná, protože někteří poukazovali na potenciální problém závislosti předchozího majitele. Časem se zde na toto téma objevil jiný komentář, který byl od bývalé manželky původního majitele domu. Poukázala na to, že její exmanžel byl skutečně alkoholik, čímž se potvrdily domněnky některých komentujících.

Již přes 3 roky abstinuje

Dvojice prozradila, že ve zdech byly ukryty další stovky lahví, na což bývalá majitelka odpověděla, že byl její exmanžel před rozchodem 3 roky čistý. Roy se svojí manželkou Cathy vyjádřili vděčnost za čestnost a otevřenost předchozí majitelky. Také zdůraznili uznání a podporu těm, kteří se zotavují ze závislosti.

Úspěšný archeologický počin: V pevnosti našli ukrytou schránku se stovky let starými mincemi

Nálezů bylo za poslední dobu daleko více

Je zajímavé, že neobvyklý objev této dvojice není ojedinělým incidentem v nedávné době. Jiní majitelé domů se během rekonstrukcí setkali s překvapivými poklady ve svých zdech. Jednalo se o zásoby cigaret, a dokonce balíků viagry. Inu, každý člověk má něco, co je mu drahé, občas jsou ale tyto libůstky přes čáru.

Zdroj: Fox News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]