Obyčejná cesta metrem se rázem proměnila v představení. Dívka s Downovým syndromem ve vagónu poznala zpěváka

Fotografie: Ralf Roletschek / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Pokud jste nuceni cestovat hromadnou dopravou, pravděpodobně většinou zažíváte nudnou cestu bez akce. Cesta z bodu A do bodu B se vám ale někdy může pěkně zpestřit.

Mike Ansbro, člen hasičského sboru New Yorku, cestoval se svými nejbližšími, aby v pátek pochodovali na Manhattan’s St. Patrick’s Day Parade. Poté, co opustili Staten Island Ferry, nastoupili do Metra R na Whitehall Street s několika dalšími cestujícími na přehlídku. To však ještě netušili, že na ně čeká něco opravdu výjimečného.

Nezapomenutelný zážitek pro cestující

Manželé s dcerou, jež trpí Downovým syndromem, najednou slyšeli někoho zpívat „The Wanderer“ od Diona ve vagónu metra. „Přišli jsme do vagónu, ve kterém byla velká skupina teenagerů, a jeden z nich zpíval tu písničku,“ řekl Ansbro. Jeho dcera Mary rázem vyskočila ze sedala a konfrontovala chlapce, aby zazpíval písničku s jejím jménem. Začal tedy s novou písničkou a přidali se k němu takřka všichni spolucestující.

Pro Mary, která podle otce má ráda zpěv a hudbu, to byl vzrušující okamžik. Na konci písně následovalo dojemné objetí mezi ní a zpěvákem. Atmosféra v metru byla doslova úchvatná a cestující nepřestávali dvojici tleskat. Většina cestujících po představení vystupovala s úsměvem na rtech. Je jasné, že jim tento zážitek zpříjemnil zbytek dne.

O jakého zpěváka se jednalo?

Po průvodu se rodině Ansbro s pomocí jejich spolucestujícího podařilo zjistit, kdo vlastně byl onen zvláštní zpěvák. Jednalo se o Joeyho Derobertise, který natáčí na YouTube a je absolventem střední školy St. Peter’s Boys v roce 2022. Ansbro doufá, že se mu podaří ho kontraktovat, aby mu za tak speciální okamžik z celého srdce poděkoval.

Zdroj: Silive

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]