Větší prsa a svůdnější dekolt můžete mít i bez plastických operací

K některým ženám je příroda v oblasti hrudníku štědrá, k některým naopak skoupá. Snem každé ženy je mít prsa, která jsou vidět a upoutají pozornost. Nemusí být hned obřích rozměrů, ale zkrátka, aby výstřih nezel prázdnotou.

Naštěstí je možné obléci si halenku s výstřihem i v případě menších prsou. Existují triky, které přispějí k mírnému zvětšení prsou. Nečekejte zázraky, ale mnohým majitelkám menšího poprsí budou tyto triky bohatě stačit. A jak se praví: méně je někdy více.

Sportujte

Sport je spojován s celkovou změnou postavy. Pravdou je, že při hubnutí si mnohé ženy nejdříve všimnou, že si jim zmenšilo poprsí. Když však vytrváte, budete spokojené. Časem se totiž kompletně změní celá postava a vytvaruje se jinak. Pomůže bezpochyby i cvičení zaměřené na prsní svalstvo. Rozdíl není nějak markantní, ale je.

Studená a teplá sprcha

Sprchování teplou a studenou vodou prsa samo o sobě nezvětší, ale pomáhá to se zpevněním. A právě díky tomu se prsa mírně nadzvednou a budou vypadat plnější. Je to však běh na dlouhou trať. Nečekejte, že stačí tři týdny. Sprchování je dobré doplnit o masáže a cviky na prsa. Prvních výsledků si všimnete za cca 3 měsíce.

Pravidelný krouživý pohyb při masáži prsou působí pozitivně na krevní oběh. Cirkulace krve v mléčných žlázách se tak zvětšuje – což způsobuje rychlejší dělení a obnovování buněk. Pravidelnou masáží, mimo skvělého vzhledu kůže, můžete docílit i nevelkého zvětšení prsních tkání.

Optický klam

Pokud jste poměrně spokojené se svým poprsím, ale tu a tam chcete zazářit v krásných šatech s výstřihem a učarovat dekoltem, zkuste vzít na pomoc make-up. Při líčení tváře nezapomeňte i na dekolt. Stačit vám k tomu budou dva odstíny pudru. Na internetu najdete spousty návodů, jak pomocí šmínků vykouzlit během 5 minut dekolt snů.

Fotografie: Pixabay