Geometrický vzor, který vás na první pohled nejvíce zaujme, prozradí, jak ve skutečnosti přemýšlíte

Fotografie: CanvaPhotos

Všichni jsme jedinečné bytosti a každý z nás má specifický přístup k životu a vlastní způsob myšlení. V tomto testu odhalíte, jaký je ten váš.

Mozek je fascinující nástroj k přemýšlení. Dovoluje nám rychle reagovat na situace, ale zavádí nás také do tajů a hlubin nepoznaného. Zatímco v dětství mozek nasává informace jako houba a dobře se přizpůsobuje změnám, později, v dospělosti, se myšlenkové vzorce každého z nás stanou trvalou součástí naší osobnosti. To, jakým způsobem si zvykneme přemýšlet, se pak odráží na konání v celém našem životě. Pojďme se tedy podívat, jak myslíte vy. Stačí si vybrat geometrický tvar, který vás na první pohled zaujal.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

1. Jednoduchost

Tak jak jednoduchý je tento tvar, taková je i vaše mysl. V jednoduchosti je totiž krása a vy věci prostě nekomplikujete. Z čehož vyplývá váš smysl pro porozumění složitým věcem, aniž byste se do nich zamotávali. Jdete k přímé podstatě a složitosti okolo neřešíte. Jste předurčeni k řešení komplikovaných problémů, činíte jasné závěry a pro lidi, kteří si chtějí opravdu nechat poradit, jste tou nejpovolanější osobou.

2. Smysl pro detail

Tento vzor je o poznání složitější a upoutá člověka, který má smysl pro detail. Jste zvyklí se hluboce ponořit do problémů a důkladně je zkoumat, než přijdete s konečným řešením. Můžete tedy na okolí působit váhavě, ale tím se neznepokojujte. Jste velmi vnímaví, pozorní a nic vám neunikne. Dokážete vypíchnout ty aspekty a úhly pohledu, kteří ostatní nevidí, a také se zasazujete o to, aby byly vzaty v potaz. Jestliže si na detailu příliš „neujedete“, budete z tohoto způsobu myšlení ve svém životě těžit.

3. Odvaha

Jednoduchý vzor, který naznačuje, že jste ve svém konání přímí a upřímní. Jste také otevření ve svých myšlenkách a vztazích. Nic nekomplikujete, a proto dokážete najít radost v prosté kráse života. Jste také velmi odvážní a možná se věnujete činnostem, na něž by jiní neměli odvahu. Plujete životem s lehkostí, která lidi kolem vás inspiruje, a proto jste vyhledávaným společníkem.

Fotografie: Freepik

4. Tajemný

Vaše myšlení je mnohovrstevnaté a nelze ho snadno definovat. Má mnoho aspektů a úrovní, jež se překrývají. Můžete tak být vnímáni jako někdo, komu není lehké porozumět. Zároveň však přitahujete ty, kteří chtějí vaši tajemnou mysl rozklíčovat. Jste nepředvídatelní, rádi věci děláte pokaždé jinak. Proto vás okolí vnímá jako někoho, s kým se rozhodně nenudí. Problém může nastat ve chvíli, kdy by po vás někdo chtěl dodržovat jasná pravidla a chtěl by ve vás mít jistotu. To po dobrodruhovi, jakým jste, prostě požadovat nelze.

5. Orientace na řešení

Tento vzor se sice skládá z hodně čar, přesto je čistý a nekomplikovaný. Pokud jste zvolili tento obrázek, svědčí to o vaší dobré schopnosti se soustředit na řešení problému. Vaše myšlení je efektivní a snadno nalézáte odpovědi, protože si je ničím nekomplikujete. Vynikáte v profesích, u nichž je potřeba se rychle rozhodovat.

6. Otevřenost

Jednoduchý vzor, jehož dokonalá symetrie je narušena několika čarami. Svědčí to o vaší kreativitě a flexibilitě. Jste extrovertní a oblíbený člověk. Umíte velmi dobře pochopit náhled druhého člověka, proto si s vámi lidé dobře rozumí. Svoje myšlení neukrýváte, necháte i ostatní, aby mohli nahlédnout do krásy vašich myšlenkových procesů.

Fotografie: Freepik

7. Sebevědomí

Symetrický vzor, který se ze středu rozbíhá a do něj se zase navrací. Jste spíše introvertní povahy a rádi se pohybujete ve světě svých myšlenek. Ty vás často zavádí do hloubky a zadumání. Není to však bezúčelné bloudění, ale touha pochytit skutečný smysl a vědomí sama sebe. Jste okolím vnímáni jako jemná, citlivá a hluboká bytost, která je blíže duši než světským radovánkám.

8. Kreativita

Složitý vzor, který je příjemný na pohled. Přestože je mnohovrstevnatý, je snadno pochopitelný. Přitahují vás věci s komplexní krásou a oplýváte notnou dávkou kreativity. Dokážete vidět krásu tam, kde jiným uniká. To vám do života vnáší více lehkosti, protože přirozeně tíhnete vždy k té lepší variantě a jste schopni oceňovat i obyčejné věci víc než jiní.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]