Záchranáři se dojemně rozloučili se svým oblíbeným kolegou

Záchranáři jsou tu proto, aby pomáhali udržet každého z nás na živu. Nikdo neví, kdy bude jejich pomoc skutečně potřebovat. Jejich práce je náročná, odpovědná a mnohdy musí jednat opravdu rychle. Mnoho lidí jim je také vděčných za to, že jenom díky nim mohou i nadále žít.

Jsou i skvělou partou

Záchranáři jsou obvykle také velmi dobrou partou lidí, kteří dokážou držet v při sobě, za všech okolností. Jde o dobré přátele, stejně jako kolegy. A tak pokud se musí s někým rozloučit, málokdy to probíhá tak, že si jenom podají ruku, a tak vše končí. Obvykle pro něho připraví něco, na co daná osoba jenom tak nezapomene. Toto je jasným příkladem.

Dojemné rozloučení

To, co předvedli záchranáři ve městě Szeged, když se loučili se svým kolegou, to bralo dech. Najednou ze svých garáží vyjela všechna dostupná auta, která nejednou nejenom spustila sirénu, ale také majáky. Lidé v okolí si mysleli, že se jedná o nějaký velký problém a vozy jedou k zásahu. Jediným problémem však bylo to, že jejich populární kolega Ferenc Katony odcházel ze služby na zasloužený odpočinek. Jeho kolegové a přátelé mu chtěli odchod zpříjemnit a vytvořit pro něho něco, na co stoprocentně nezapomene.

Dlouhých 23 let ve službě

Ferenc Katony byl ve službě dlouhých 23 let a díky své povaze ho všichni ostatní záchranáři měli rádi. A znala ho také řada lidí z města, jelikož právě jim dokázal díky své pohotové reakci, zkušenostem a znalostem zachránit život. Nyní se však nachýlil jeho čas a musel v práci skončit. A tak mu byly poslední kroky pryč takto zpříjemněny.

Video je hitem internetu

Vše bylo zaznamenáno na kameru a nyní je toto video jasným hitem internetu. Ukazuje, že záchranáři jsou skutečně skvělá parta, kterou vždy velmi mrzí, když odchází některý ze členů jejich týmu. A to neplatí jenom o Maďarsku, odkud dané rozloučení pochází, ale platí to v podstatě o jakékoliv zemi po celé naší planetě.

EGÉSZ SZEGED HALLHATTA, AHOGY NYUGDÍJBA VONULT A KIVÁLÓ ÉLETMENTŐKatona Ferenc kiváló szegdi gépkocsivezető bajtársunk 23 év szolgálat után vonult nyugdíjba. Utolsó szolgálata végén bajtársai lepték meg az elérzékenyült életmentőt. Boldog, egészségben töltött nyugdíjas éveket kívánunk!#mentők #veddészreamentőt

Gepostet von Országos Mentőszolgálat am Donnerstag, 12. Dezember 2019

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]