Záznam ze svatby vzal internet útokem. Lidé se diví, že takový manželský pár může vůbec existovat

Fotografie: Depositphotos

Svatební tradice jsou různé. U nás se konzumuje společně polévka. Na amerických svatbách si novomanželé dávají kouskem dortu do obličeje. Tentokrát to však ženich přehnal.

Když jedna nevěsta umístila na TikTok krátký záznam z její svatby, strhla se na internetu velká diskuze. Podle mnoha uživatelů skončí toto manželství rozvodem. Šlo jen o nevinnou chvilku, kdy nevěsta vezme kousek dortu a přilepí ho ženichovi na tvář. Ten se sice směje, ale svým následným činem spousty lidí šokuje. Většině to rozhodně nepřipadalo vtipné.

Netušila, jakou pozornost její příspěvek vzbudí

Jakmile Kelsey Carson zveřejnila na TikToku toto video, nejspíše netušila, že si střelila do vlastní branky. Zatímco jí celá situace připadá vtipná, ostatní ženu začali nabádat, ať svého muže okamžitě opustí. Očekávané pobavené komentáře se nedostavily a ona se ocitla v pozici, ve které musela hájit svého manžela. Mnozí v něm totiž identifikovali násilníka.

Podívejte se na celou situaci sami. Ve videu vidíme rozesmátý pár u třípatrového svatebního dortu. Nevěsta bere do ruky malý kus dezertu a přitlačí ho ženichovi na tvář. Ten poodstoupí několik kroků dozadu, směje se, ale jeho pomsta bude sladká. Vrátí se zpět ke stolu, vezme celý třípatrový dort a hodí ho nevěstě na hlavu. Ta se snaží nečekanému útoku vyhnout, až málem skončí na podlaze.

Je to jejich styl humoru

Nevěsta je vysmátá a bere celou situaci s humorem. Vtipné to však nepřipadá lidem, kteří měli možnost tento krátký svatební záběr vidět. Video dokonce komentovali i hosté některých televizních pořadů. Většina se shoduje, že jde o napadení, tedy cukrové napadení. Radí nevěstě, aby před takovým mužem utekla co nejdál.

„To není jen agresivní, ale i trapné! Jestli mu vyhovuje toto dělat před všemi jejími přáteli a rodinou… děsivé,” napsal jeden z komentujících. Další se připojil: „Promiň, děvče. Jako muž ženatý 11 let mohu říct, že to nebylo v pořádku. Neměl dělat nic. Promiň, ale potřebuješ to slyšet.” Skrytou agresivitu v chování ženicha pociťovali mnozí sledující, avšak našli se i zastánci.

Dort nikdy nikomu neublížil

Ti se postavili na jeho obranu a zdůraznili, že pokud to připadá vtipné novomanželům, je to jen jejich věc. Nevěsta se později snažila vylepšit obraz muže zveřejněním jejich společných romantických fotek. Ale ani to moc nepomohlo: „Děvče, věříme, že jej miluješ. Pro nás je to naopak. Je to děsivé, protože to není láska. Bez ohledu na to, kolik fotek zveřejníte.”

@kelsboyd3 #cakesmash #nobodygotcake #smash #cakesmashchallenge #hedidntgetany #kingston #tennessee #barnofmaplecreek #johndeeergreen #ohno #rusticwedding ♬ Oh No – Kreepa

Kelsey se však nenechala ovlivnit žádným z komentářů, rozvádět se rozhodně nehodlá. Na podporu svého stanoviska naopak aktualizovala TikTok profil větou: DORT nikdy nikomu neublížil.” Zda je ženich agresorem, nebo mají tito dva pouze specifický smysl pro humor, to můžete posoudit sami ve videu.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*