Neznámá žena zaklepala na dveře matky. Ta propukla v pláč, když zjistila, co její synové udělali

Fotografie: Pexels

Matka trávila se svými 2 syny volný čas na chatě, když se na prahu objevila neznámá žena. Začala se vyptávat na chlapce. Překvapená matka nevěřila svým vlastním uším.

Amanda Danielle Hodge z USA a její 2 synové ve věku 8 a 10 let byli na rodinné chatě, když najednou někdo zaklepal na dveře. Když matka otevře, na prahu stála postarší dáma, asi přes 70 let, kterou Amanda nikdy v životě neviděla. Nicméně z jejího výrazu bylo poznat, že si dveře rozhodně nespletla. Začala se totiž vyptávat na Amandina staršího syna. Ale proč?

Matka byla dojatá k slzám

Když se neznámá žena pustila do vyprávění, Amanda nevěřila svým vlastním uším. Žena uvedla, co se jí stalo a jak jí její nejstarší chlapec pomohl. Amanda byla tak dojatá, že nedokázala udržet slzy. Rozhodla se svůj příběh sdílet na sociálních sítích. „Ozvalo se zaklepání na dveře naší chaty, za nimi stála postarší dáma, které bylo hodně přes 70 let. Přišla mi říct, co moji kluci udělali,“ začala s vyprávěním Amanda.

Starší žena miluje plachtění

„Vlastně bych se tomu vůbec neměla divit, že moji synové viděli člověka v nouzi a bez váhání mu přispěchali na pomoc,“ pokračuje matka. Starší žena uvízla se svým autem a malým přívěsem v písku, když se pokoušela spustit člun. Byla uvězněna na několik hodin. Vysvětlila, že díky plachtění se cítí být nablízku svému manželovi od doby, co zemřel. Proto v takové aktivitě pokračuje i v tak pokročilém věku.

Na pomoc přispěchali chlapci

„Moji chlapci pomohli ženě auto vykopat lopatou a odtáhnout ho ze silnice, aby se dostali dolů na pláž. Můj nejstarší syn samozřejmě musel odpojit tažné lano a řídit druhé vozidlo, aby se připojil k autu, jež mělo být vytaženo. Moji dobrosrdeční chlapci. Mám takové štěstí, že je mohu nazývat svými syny,“ pokračuje hrdá matka.

Sledující nešetřili chválou

Příběh se stal virálním a dojal spoustu uživatelů internetu, kteří si ho přečetli. Nešetřili také lichotivými komentáři pod příspěvkem: „Jaké skvělé děti! Musíte být tak hrdá na to, jak jste je vychovala. Tito mladí chlapci dávají ostatním skvělý příklad,“ zněl jeden z nich. „Gratuluji vám, že jste ze svých dvou mladých chlapců vychovala velkorysé mladé muž. Toto jsou příběhy, které by dnes měly být ve zprávách. Děkuji za úžasný zážitek, který mi zlepšil den,“ psalo se v dalším komentáři.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]