Bezdomovec přišel do restaurace s hrstkou drobných. Jednání mladého chlapce zaskočilo celý podnik

Fotografie: Depositphotos

Teenager si přivydělává v řetězci rychlého občerstvení. Když za ním přišel bezdomovec s pár korunami a chtěl jídlo, udělal něco opravdu nečekaného.

Mladík si přivydělával jako číšník v oblíbeném fastfoodovém řetězci Burger King. Když do restaurace přišel bezdomovec s hrstkou drobných, zachoval se opravdu nečekaně. Jeho laskavý čin se stal virálním a jeho matka popsala celý příběh. Za jeho nezištné jednání mu lidé tleskají, ale dostal také velkou odměnu od zákaznice, která si všimla, co právě udělal.

Bezdomovec neměl na jídlo

Michelle Resendez je maminkou teenagera, jenž si přivydělává v restauraci BurgerKing v USA. Pro média popsala, jak se její syn stal přes noc hvězdou internetu. A to díky svému laskavému činu, který nezapadl. Můj syn Matthew pracuje jako číšník v restauraci. Jednou v noci k němu přišel bezdomovec s pouhými 50 centy. Zeptal se, jestli mají na jídelním lístku něco, co si může dovolit,“ cituje Michelle web KrásneNoviny.

50 centů, to jsou doslova drobné, za něž si toho v tomto řetězci moc neobjednáte. Matthew se muže zeptal, co by si dal, kdyby měl peněz dost. Bezdomovec odpověděl, že cokoliv, co by mu pomohlo zahnat bolest z hladu. Matthew mu tedy nechal nachystat královskou porci jídla a vše zaplatil svojí vlastní kreditní kartou. Bezdomovce s jídlem také usadil ke stolu a řekl mu, ať si jídlo v klidu vychutná.

Bezdomovec našel peněženku s 50 000 Kč. I přes těžkou situaci ji odnesl na policii, což mu změnilo život

Matka je na svého syna patřičně hrdá

Od tak mladého chlapce je to opravdu nebývale laskavé jednání. Toho si všimla i jedna ze zákaznic. Nechala si zavolat vedoucího, aby mu řekla, že mohou být pyšní na svého zaměstnance. Matthewa pak také odměnila velkým spropitným. „Jsem tak hrdá na to, že jsem jeho máma, a můžu se poplácávat po zádech s vědomím, že jsem hrála roli ve výchově tohoto mladého muže s velkým srdcem,“ řekla podle NZHerald paní Resendezová.

Reakce teenagera nadchla lidi na sociálních sítích a během krátké doby získal příspěvek o jeho laskavém jednání desetitisíce zhlédnutí. Na tomto příběhu se také jasně potvrdilo, že dobré skutky nezůstávají bez odměny. A v tomto případě přišla v podstatě okamžitě. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na jiný příběh, v němž hraje hlavní roli laskavé srdce. Lidé se bezdomovci složili na vlastní kavárnu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*