Toxická znamení zvěrokruhu, která z vás pouze vysávají energii. Okamžitě je nutné s nimi přerušit kontakt

Fotografie: Freepik

S některými lidmi se opravdu nevyplatí přátelit nebo se jim svěřovat, protože někteří jsou schopní se k vám okamžitě obrátit zády.

Pro to, abyste byli ve svém životě šťastní, občas potřebujete utnout kontakt s určitými lidmi, kteří z vás vysávají veškerou energii. Jsou to například lidé, kteří vytvářejí různá dramata a problémy ve vašem každodenním životě. Snaží se vám komplikovat život a přináší do něj jen negativitu. Rozhodně je třeba přestat se s takovými lidmi stýkat a uvidíte, že se vám hned bude jednodušeji žít.

Beran

Berani opravdu neradi ztrácejí čas s lidmi, kteří jim budou krást jejich dobrou náladu a pozitivní energii. Beran je největší dříč a taky si o sobě vždy myslí, že je nejchytřejší. Pokud ale zradíte jeho důvěru, už nikdy vás nebude považovat za přítele a bude se snažit vám zničit život. Když je Beran jednou zklamán, hněv mu vydrží napořád.

Fotografie: Pixabay

Býk

Býk se od přírody vždy drží spíše při zemi. A z toho důvodu od lidí očekává jen slušné a férové chování. Když je s někým zadobře, chová se tak i on. Jenže pokud byste se ho pokusili využít nebo zmanipulovat, jako by najednou zapomněl na to, že žijete.

Fotografie: Pixabay

Panna

Panny bývají většinou trpělivé a tolerantní. Obvykle zvládají snášet nešvary ostatních více než jiné znamení zvěrokruhu. Jsou schopné vám vše odpustit, ale i je někdy vaše chování může omrzet. A když se tak stane, dají vám to najevo svým odcizením a budou dělat, že jste se nikdy nepoznali.

Fotografie: Pixabay

Lev

Lvi jsou schopní udělat naprosto cokoliv pro lidi, které milují. Když vás zrovna Lev odstřihne ze svého života, udělá to proto, že si uvědomí, že jste ho stáhli na špatnou stranu. Potřebuje vedle sebe člověka, který ho bude v jakémkoli jeho nápadu podporovat, a pokud přijde na to, že vy to neděláte, otočí se k vám zády tak rychle, že si to ani neuvědomíte.

Fotografie: Pixabay

Štír

Štír je, stejně jako Lev, schopný udělat pro člověka, kterého miluje, cokoliv. U druhých lidí obdivuje čestnost a loajalitu, to jsou pro něj velice důležité hodnoty a také důvod, proč mají Štíři opravdu málo přátel. Pokud jim někdy ukážete, že se vám nedá věřit, „vykopnou“ vás pryč ze svého života.

Fotografie: Pixabay

Vodnář

Vodnáři nemají rádi, když ostatní lidi zajímají jen a pouze peníze. Také nesnesou hrubost. Pokud v nich vyvoláte pocit, že chcete pouze využít je nebo majetek, který vlastní, nebudou ani vteřinku váhat a zpřetrhají s vámi veškerý kontakt.

Fotografie: Pixabay

Rak

Raci jsou od přírody velice silné a vytrvalé osobnosti. Jsou si vždy jisti sami sebou a mají důvěru ve své vlastní schopnosti. A stejné nároky mají i na svoji rodinu a blízké. Na druhou stranu jsou velice emotivní a nesnáší, když je někdo (i kdyby jen slovně) zraní. Pokud zlomíte jejich srdce, ihned zapomenou na to, že jste někdy byli přáteli.

Zdroj: YourTango

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]