Truchlící matce po ztrátě jediného syna vrátil smysl života malý ptáček. Uvědomila si, že její milované dítě je stále s ní

Fotografie: Depositphotos

Smrt čeká na každého, i když si to málokdo chce přiznat. Když žijeme, nemyslíme na to, co bude, až přijde náš čas a my zemřeme. Nejhorší je, když přežijete své vlastní dítě.

Smířit se trvalým odchodem milovaného člověka tam, odkud není návratu, je pro pozůstalé velmi bolestné. Někomu to trvá dlouho, než přijme fakt, že se už tu nikdy jeho blízký nebude. Takové to bylo i pro Marii, když zemřel její malý syn. Nedokázala se smířit s jeho odchodem a každý den byl pro ni velmi bolestný. Trávila ho pravidelnou návštěvou na hřbitově, kde jednoho dne na ni čekalo překvapení.

Životní okamžiky, kterých se nechcete dožít

Malý Jack zemřel ve svých čtyřech letech na nádor na mozku. Byl příliš agresivní, než aby mohl onemocnění přežít. Tato tragická událost poznamenala život jeho matky Marie. Měla jen ho a byla samoživitelkou, její partner ji opustil ještě před tím, než se Jack měl narodit. Prý by ho dítě příliš svazovalo a on potřeboval hodně svobody a volnosti. Tak ji dostal a Marie zůstala i s dítětem sama. Užívala si jeho výchovu a žila jen pro svého syna.

Fotografie: Pexels

Je smutné, když přežijete své dítě

To ovšem netušila, co jí osud nadělil do života. Že se radovat ze svého dítěte bude jen čtyři roky. A pak přijde beznadějný konec všem krásným dnům. Když její malý synek Jack zemřel, chodila Marie celé dny jako bez duše. U ničeho neměla stání, v práci si musela vzít volno, aby se vůbec dokázala s nastalou situací vyrovnat. Každý den chodila na Jackův hrob, aby tam s ním chvíli pobyla. To ji uklidňovalo a dávalo do života nějaký řád.

Znamení shůry přineslo radost do života

Když Marie trávila čas každodenním rozjímáním na hrobě svého synka, přála si, aby ji dal z nebe nějaké znamení. A jednoho dne, když zase byla na hřbitově, přiletěl k ní šedý holoubek. Seděl tam s ní a vůbec neměl snahu odletět. Takto se to opakovalo každý den. Ale to už Marie měla pro holoubka připraveno něco dobrého do zobáčku.

Fotografie: Pexels

Tušila, že je to ono znamení shůry, o které vždy žádala. Holoubek byl podle ní převtělený synek Jack. Mariin život dostal nový smysl a vrátila se do něho radost. Najednou se dokázala už i usmát. Cítila, že je její Jack opět s ní, i když přesto hodně daleko.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]