27 párů maturantů nakráčelo na taneční parket. Během několika vteřin předvedli vystoupení, které v dnešní době už nikdy neuvidíte (VIDEO)

Fotografie: Depositphotos

Studenti střední školy předvedli nevídanou choreografii, která se vůbec nepodovala klasické středoškolské taneční sestavě ke konci školního roku.

Maturitní ples je jednou z nejkrásnějších a nejvelkolepějších oslav každého školního roku. Maturanti se obléknou do krásných šatů a předstoupí před své rodiče, prarodiče, přátele a známé. Stejně tak tomu bylo v případě těchto studentů, avšak z jednou výjimkou. Předvedli naprosto fantastické taneční vystoupení, které absolutně nikdo nečekal. Jakmile se objevili na scéně, celá tělocvična ztichla.

Neobvyklé rozloučení se střední školou

Po přípitku ředitele školy slavnost pokračovala dojemným tancem na rozloučenou. Dívky vstupují na píseň Willow od Jasmine Thompson. Všechny jsou oblečeny do stejných bílých splývavých šatů a vypadá to jako na přehlídce princezen nebo nevěst, když zaplní parket středoškolské tělocvičny.

Poté za nimi nastupují chlapci, kteří zpívají popový hit „Perfect“ od Eda Sheerana. Záhy vytvoří každý student pár s mladou dámou a společně předvedou úchvatný valčík, to vše za zvuků zmiňované romantické písně.

Jako na zámeckém plese

Půvab a vyrovnanost těchto studentů jsou zcela působivé. Pohupují se se svým partnerem, ale také krouží a procházejí si navzájem rukama. Celá maturitní sestava trvá více než 5 minut a skoro by se dalo říct, že je podobná taneční scéně z filmu „Kráska a zvíře“. Studenti tančí, jako by byli ve velkém tanečním sále a neskutečně si celé vystoupení užívají. Podlaha vymezující středoškolské basketbalové hřiště je tak velebností jejich tance zcela zapomenuta.

Hodiny a úsilí, které museli tito studenti vynaložit, aby se to podařilo, jsou pozoruhodné. Publikum bouří uznáním, když studenti přicházejí k okraji hřiště pro potlesk. Tohle nebyla průměrná scéna maturitního plesu. Připomíná spíše závěr romantického filmu. Tito studenti dokázali něco zcela jedinečného a jejich rodina a přátelé byli z toho vystoupení uneseni.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*