2leté holčičce se nelíbilo, že její babička řekla sprosté slovo. Rozhodla se, že si to s ní vyřídí

Fotografie: iStock

Tatínek této malé holčičky se snaží natáčet každý den jejího života, protože u ní je to tak, že cokoliv řekne, to je zkrátka perla.

S dětmi, které se už naučily mluvit, může být opravdu velká zábava. A to tedy rozhodně platí o této dvouleté princezně, která si od nikoho nenechá nic líbit. Vždy má na všechno odpověď a všichni, kteří ji znají, se skvěle baví, kdykoliv něco řekne. Někdo by si mohl myslet, že je drzá, ale alespoň jde vidět, že se v životě opravdu neztratí.

Nelíbilo se jí, co řekla babička

Dvouletá Josie je podle svého otce dívka, která si nenechá od nikoho nic líbit. Eric Palonen z Connecticutu zveřejnil vtipné video, jak se jeho dcerka zlobí, protože se jí nelíbí to, co řekla její babička. Nejprve přiběhne ke zdi a tam říká, že s ní tedy určitě nebude mluvit, protože řekla ošklivé slovo.

Fotografie: Pexels

Poté se jí žena v pozadí ptá, jestli bude mluvit s ní a s jejím bratrem, na to Josie odpovídá, že ano. Ale když přijde řeč na babičku, vzpřímeně se postaví a řekne, že ona s ní mluvit nemůže. „Přijdu domů, odpočinu si a pak se na tebe budu zlobit!“, říká Josie na videu, které se na internetu stalo velmi oblíbeným. Vidělo ho již více než 10 milionů lidí.

V životě se neztratí

Otec Josie říká, že dívce se občas něco nelíbí – a to je potom zle. Přesněji ona se zlobí, pro všechny ostatní je to legrace, protože nikdo neví, co chytrého zase řekne. Ona totiž opravdu dokáže znít jako dospělá. Na videu prohlašuje, že její babička použila sprosté slovo, a proto říká, že jestli bude takto mluvit, tak už by raději nikdy s nikým mluvit neměla. Zkrátka život s ní bude asi pořádná legrace.

Zdroj: Sosialnytt