Žena se 3 hodiny topila v bahně vedle svého koně, který v něm uvízl. Zachránil je místní farmář s traktorem

Fotografie: Depositphotos

Žena nechtěla opustit svého koně, i když nebylo vůbec jisté, že se ho ještě podaří zachránit. Na poslední chvíli se to naštěstí podařilo.

Každý člověk, který má zvíře, by pro něj udělal úplně všechno na světě. A kdyby se jeho mazlíčkovi mělo něco stát, rozhodně se ho pokusí zachránit. Kůň této ženy uvízl v bahně a sám se z něj nedokázal dostat ven. Žena samozřejmě nevěděla, co má dělat, ale chtěla tam se svým koněm zůstat, než přijede pomoc. Ta ale přišla až na poslední chvíli.

Klesal stále hlouběji

Astro je krásný 17 letý kůň, kterého jeho majitelka Nicole brala často na pobřeží Melbourne a její malá dcera jezdívala na tyto výlety s ní. Jednoho dne byl ale písčitý břeh zalitý vodou a bažina Astra úplně pohltila. Samozřejmě, že se Nicole snažila ze všech sil dostat svého koně z bahna pryč, ale pokaždé, když se Astro pohnul, zabořil se hlouběji.

Žena začala opravdu panikařit, protože nevěděla, co jiného má dělat. V zoufalství poprosila svoji dcerku o pomoc. Do toho měli málo času, protože každou chvilku mohl přijít příliv a to by se potom chudák Astro úplně ztratil. Nicole ale věděla, že s Astrem chce zůstat celou dobu, ať se stane cokoliv. A volala o pomoc.

Vše dopadlo dobře

Vypadalo to opravdu beznadějně, protože žádná pomoc nepřicházela a kůň byl stále hlouběji v bahně. Naštěstí se tam ale před tragédií dostal místní farmář, který požádal o pomoc místního veterináře. Ten vzal svůj traktor a na poslední chvíli vytáhl nebohého koně z bahna. Ten byl tak zachráněn před utopením. Všechno nakonec dopadlo nejlépe, jak jen mohlo.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]