Matka chtěla nakrmit své děti kukuřičnou kaší. Uvnitř balení našla mrtvou krysu

Fotografie: Glane23 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Mladá maminka zveřejnila šokující záběry toho, co na ni čekalo v balení její oblíbené kukuřičné kaše. Nejprve si myslela, že kaše navlhla a ztvrdla. Bohužel ne.

O podmínkách panujících v některých velkovýrobnách potravin, se už v minulosti napovídalo mnoho. Lidé se tak mohli setkat s nejrůznějšími věcmi, jež se omylem dostaly do potravin při jejich balení. Deník Fakt teď přinesl zprávu o mladé mamince, která si nikdy nemyslela, že se něco podobného stane i jí. Po této nechutné zkušenosti ji na výrobky od této firmy opravdu přešla chuť.

Tuto kaši všichni doma milují

Jimena Pérez Roy je mladá maminka z Argentiny, která koncem ledna zveřejnila na svých facebookových stránkách příspěvek, v němž ukazuje, co na ni číhalo v jednom z jejích oblíbených výrobků. Jak sama řekla, kukuřičná kaše se slaninou a sýrem je oblíbená svačinka, kterou má ráda ona, ale i její děti. Navíc je rychle hotová, a tak si Jimena nakupuje vždy několik balení tohoto produktu do zásoby.

Jedná se o sypkou směs, když však vzala do rukou toto konkrétní balení, ucítila, že uvnitř je nějaká velká zatvrdlina. Nejprve předpokládala, že směs během skladování v obchodě z neznámých důvodů navlhla a vytvořila tak tvrdou hrudku. Kéž, by! Poté, co obsah sáčku vysypala a začala ztvrdlou hmotu více prozkoumávat, došla k šokujícímu a nechutnému zjištění.

Matka 2 dětí do nemocnice přišla s horečkou. Probudila se s amputovanýma rukama i nohama

Výrobce jí nabídl jako kompenzaci jiné balení

Byla to mrtvá krysa. „V tu chvíli jsem tomu nemohla uvěřit, vždy vidíte, že se to děje někomu jinému, ale nikdy si nepředstavujete, že by se to stalo vám! Tím méně, když jste se chystali připravit dotyčný produkt pro své děti. Jednomu jsou 4 roky a druhému 8 měsíců. Se všemi nemocemi, které tito hlodavci mají, představte si, že bych si toho nevšimla a uvařila jim?“ popisuje rozhořčeně ve svém příspěvku.

Celou situaci se rozhodla nenechat jen tak a hned kontaktovala výrobce. Ten se jí pochopitelně omluvil. Dokonce navrhli, že by za pár dní mohli přijít k ní domů a celé závadné balení si převzít. Jako kompenzaci jí pak nabídli kaše s jinými příchutěmi. „Opravdu?? Vážně si myslíte, že budu chtít jíst vaše kaše?“ podivila se nad návrhem tohoto výrobce.

Lidé v komentářích rozhořčenou maminku podpořili a vyjádřili odpor k tomu, co v balení oblíbené kukuřičné kaše našla. Jimena na závěr svého příspěvku uvedla, že učiní všechna opatření a nahlásí to na všechna vhodná místa. Dá se předpokládat, že nezodpovědného výrobce brzy navštíví kontrolní orgán, aby se přesvědčili, jakým způsobem probíhá výroba a balení těchto produktů. Ani v našich obchodech nejsou všechny produkty na pultech takové, jaké by měly být. Na Světě Kreativity jsme informovali o hroznech plných pesticidů, které se objevily v prodejně Albert.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]