Bylinky jako účinný pomocník při čištění krevních cév

Zdroj fotografie: Freepik

Bylinky nejenom skvěle dochutí jídlo, ale mohou i prospět našemu zdraví. Společně se podíváme na postup, jak dokonale pročistit váš cévní systém. Díky tomu primárně optimalizujete krevní tlak a zajistíte, že snížíte riziko případných zdravotních problémů. Tento postup je založen čistě na využití přírody, bez nutnosti používat chemii.

O cévy je třeba pečovat

Pravidelně v našem těle rozvádějí krev a my si ani neuvědomujeme, jak jsou pro nás důležité a že bychom o ně měli pečovat. Pravidelně se totiž zanášejí různými látkami, což má za následek snížení průtoku, ale i zvýšení krevního tlaku. Objevit se ale mohou i problémy, jako jsou křečové žíly, sraženiny, poruchy krevního oběhu a také ateroskleróza. Proto je třeba pravidelná péče.

Co budete potřebovat?

Budete sami překvapeni, jak výrazně vám dokážou běžné bylinky v tomto směru pomoci. A potřebovat jich nebudete moc. Stačí jenom:

  • 100 g kopru
  • 2 lžíce kozlíku lékařského
  • 2 lžíce medu
  • 2 litry vroucí vody

Jak na přípravu?

Ta je velmi jednoduchá, jelikož potřebovat budete jenom vroucí vodu, do které vše vložíte a vše rozmícháte. Následně přivedete k varu a krátce povaříte. Následně sundáte ze sporáku a necháte pozvolna chladnout. Poté přichází fáze, že vše slijete do sklenice, tu zavřete a necháte ještě jeden den louhovat. Potom přecedíte a v tu chvíli je čisticí směs pro cévy hotová.

Užívání je snadné

Příprava je jednoduchá a samotné užívání také. To proto, že stačí užívat 1 polévkovou lžíci nejlépe ráno na lačno, asi půl hodiny před snídaní. Takto užívejte po dobu 20 dní, potom si dejte deset dní pauzu a následně užívejte znova. Budete překvapeni, jak už po prvních pár týdnech bude pociťovat rozdíl, který následně potvrdí i lékař v ordinaci, při svých testech.

Fotografie: Freepik, Pixabay

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]