Celý svět je v úžasu z těchto dvou malých holčiček. Mají talent jako z jiného světa, tohle nikdo jiný nedokáže

Fotografie: Depositphotos

Děti často jdou ve stopách svých rodičů. Bez ohledu na to, jakou činnost vykonávají, rodiče jsou pro své děti vždy vzorem. To se stalo také v případě dvou malých dívek.

Tori a Tesse byly teprve 4 roky, když začaly být velmi oblíbené. Kombinují basketbal s nejpodivnější akrobacií – jsou populární na sociálních sítích a vždy dosahují vynikajících výsledků na různých šampionátech. Jejich talent je bezkonkurenční. Když se podíváte na toto video, pochopíte, proč je miluje celá zeměkoule!

Obrovská artistická rodina

Bruce Crevier a jeho žena Diane mají 12 dětí (Jacob, Caleb, Isaiah, Katie, Josiah, Hollie, Ben, Micah, Zach, Nathan, Tori a Tessa). Rodina se pyšní několika světovými rekordy. Bruce debutoval jako basketbalový hráč. Muž se dokonce zapsal do Knihy rekordů, když kolem prstu točil basketbalovým míčem 22 hodin a 10 minut.

Jelikož všech 12 členů této obrovské rodiny se věnuje tomuto koníčku, bylo jasné, že holčičky, které se páru narodily jako poslední, také zdědí tento dar. Všichni společně tvoří zázračný tým s názvem Champions Forever. Se svým vystoupením, které nazývají „Spin-tacular Basketball Show“ cestují po celé Americe.

Níže je video, kde tyto nejmladší členky umělecké rodiny trénují. Způsob, jakým odrážejí míč a harmonie mezi nimi dvěma, je úžasný! Přesnost a obratnost jsou pro ně niterné. S jednokolkou navíc řídí tak přirozeně, že je to prostě úžasné. Co bude s těmito dvěma dětmi, až vyrostou? Budou pokračovat v umělecké dráze svých rodičů a starších sourozenců?

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]