Zabarvené usazeniny vodního kamene budou minulostí. Hotelový trik zařídí, že toaleta zůstane sněhově čistá celý rok

Fotografie: Depositphotos

Zbavte se usazenin od vodního kamene na toaletě. S tímto trikem to bude jednodušší, než si vůbec můžete myslet.

Asi nikdo nemá v oblibě úklid toalety a především záchodu. Bohužel se ale vždy někdo musí obětovat a udělat to, protože špinavý záchod nechce snad nikdo. Bez pravidelného úklidu by totiž nebylo vůbec zdravé ho používat. Ale s tímto jednoduchým trikem už pro vás úklid záchodu nebude žádný problém, protože je to velmi snadné a účinné.

Vyzkoušejte jednoduchý trik

Pokud se snažíte, aby vaše toaleta vypadala stále co nejlépe, ale i tak se vám na ní během chvilky začne usazovat vodní kámen, je to velmi nepříjemné. To potom člověk přestane mít vůbec náladu na to něco uklízet, když to víceméně nemá cenu. Ale s tímto jednoduchým trikem bude vaše toaleta čistá během pár minut a chvíli to také vydrží.

Tato užitečná a praktická metoda účinně odstraní špinavou vrstvu vodního kamene ze záchodové mísy. Dobrou zprávou pro vás může být i to, že nebudete muset kupovat žádné drahé a nebezpečné chemikálie a speciální vybavení. Tyto chemikálie totiž mohou podráždit pokožku a to přece nikdo nechce.

Fotografie: Pexels

Během chvilky čistá toaleta

Vám bude stačit, když zajdete do obchodu pro kutily a požádáte je tam o roli toho nejjemnějšího brusného papíru. Brusný papír dokáže skvěle odstranit vodní kámen, ale je velmi důležité, aby byl povrch vždy vlhký, jinak může dojít k poškození porcelánového povrchu toalety. Také byste měli vždy nosit gumové rukavice, protože je velmi důležité pečovat i o vaše zdraví. Účinek trvá až 365 dní.

@mandyklentz The best toilet ring hack #lifehack #cleaninghack #coolmomsoftiktok #tiktokmom #tolietpaper #fyp #hacks #cleaning #bathroom #tiktoklifehacks ♬ original sound – Mandyklentz

Zdroj: Twice