Dárky na památku – otisky

Darovat to přesné své drahé polovičce či přátelům není vůbec jednoduché. Obzvlášť svatební dárky jsou někdy až noční můrou svatebčanů. Nedivím se. Najít nějaký dárek, který by byl jednak užitečný, ale i vyzdvihoval jedinečnost, důležitost, vzpomínku je nad síly některých z nás.

Sedíme spousty hodin u počítače a díváme se na různé výrobky, nebo trávíme i den v obchodním centru. Ale i tak se nám nemusí podařit něco originálního zakoupit. A co pak? Existuje několik způsobů, jak darovat dárek, se kterým bude spokojena nejen drahá polovička, ale i přátelé, známí a v neposlední řadě i vy.

Řekni si, co chceš

Já osobně nemám moc ráda, když mi někdo navrhne:“ řekni mi, co chceš za dárek a já ti ho koupím“. Není to žádné překvapení, a popravdě ani žádná radost. Je to prostě dárek, o který jste si řekli. Na druhou stranu jste ale rádi, že vám zakoupili to, co chcete, protože nevhodný dárek udělá více škody, než užitku.

Společné nákupy

O tom, kdo má větší problém s výběrem dárku, buď muž, nebo žena, není nutné zdlouhavě přemýšlet. Ano, muži prostě nemají rádi obchodní centra, kde se to hemží spousty slečen, dam,  které zkoušejí několik typů, druhů oblečení, bot, bižuterie a jsou tam ochotny utratit nejen tisíce korun, ale především trávit svůj volný čas. Muži tohle často nechápou, ale pro ženy je to svým způsobem odpočinek. Dostanou se ven, mimo svůj domov, baví se kamarádkami, sledují poslední módní trendy a zapomenou na své starosti. A zde je šance pro muže. I když nemáte rádi „obchoďáky“ jednou za čas není na škodu s drahou polovičkou navštívit toto místo. Ony sami vám ukáži, co se jim líbí, co by si přály a tohle je trefa do černého s výběrem originálního, krásného dárku.

Originální dárek – otisk

3D otisk rukChcete-li udělat originální překvapení, jednou z možností je výroba vlastního dárku. Tyto dárky patří mezi nejnáročnější, však nejkrásnější dárky vůbec. Na tyto dárky se rozhodně nezapomíná a často je máme vystavené v bytě, nebo je nosíme stále s sebou.

Mezi originální dárky patří sada na otisky. Otisky používáme nejčastěji při narození dítěte, kde zanechají velikost nožičky, či ručičky. Ale co tak udělat otisk svých rtů, či spojení dvou ruk? Možností je opravdu mnoho. Stačí jen trocha fantazie, sadu na otisky, barvy, fotky a originální dárek je připraven.

 

 Obrázek: newlycrunchymamaof3.com, pinshape.com

KOREKCE: Nikol Sotolářová

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]