Sourozenecké pouto: Matka sdílela fotografii, jak se pětiletá dcera stará o svého nemocného bratříčka. Dojemný moment vhání slzy do očí

Fotografie: Depositphotos

Tito dva malí sourozenci ukázali celému světu, jak vypadá opravdová láska v rodině. Z jejich příběhu vás však bude mrazit v zádech.

Příběh těchto dvou malých sourozenců je sice velmi krásný a sladký, ovšem z jeho pozadí vás bude pravděpodobně mrazit v zádech. Malému Beckettu Burgeovi byla totiž již ve dvou letech diagnostikována akutní lymfocytární leukémie, což ho i jeho rodinu velmi silně poznamenalo. Avšak nejvíce se tato nová zpráva dotkla jeho pětileté sestry, která od té doby se svým bratrem navázala neuvěřitelné sourozenecké pouto.

Smutek i štěstí v jednom

Když byla malému Beckettovi ve dvou letech diagnostikována akutní lymfocytární leukémie, jeho teprve pětiletá sestra se ihned postavila do pozice jeho parťáka, který tu s ním bude, ať se děje, co se děje. Nyní jejich maminka sdílela fotku, jak jsou oba dva v koupelně, přičemž malá sestra nyní již staršímu bratříčkovi pomáhá a ujišťuje ho, že všechno bude brzy v pořádku. Už ze samotného snímku vás však bude bít do očí, jak neuvěřitelně silné sourozenecké pouto se mezi těmito dětmi vytvořilo.

Matka sourozenců se také svěřila, že když vidí své děti takto pohromadě, je šťastná i smutná zároveň. „Dítě ve věku čtyř nebo pěti let by si mělo hrát se svými kamarády a řešit, jaké sladkosti by si chtělo koupit. Je však neuvěřitelně dojemné vidět, jak silný můj chlapeček po boku jeho skvělé sestřičky je,“ napsala matka Kaitlin.

Fotka, která vás dostane do kolen

Matka sourozenců se jednoho dne rozhodla své děti při jejich spolupráci vyfotit a fotku posléze sdílet na internet. Přestože jde ze snímků mráz po zádech, viděly ho již stovky tisíc lidí, a jak říká matka, tolik podpory a lásky od ostatních se jí a jejím dětem ještě nikdy nedostalo. Na fotce se malý Beckett naklání nad záchod, aby se mohl vyzvracet. Velká sestra přitom stojí s ním a hladí ho po zádech.

„Pohladila ho po zádech a řekla, že všechno bude v pořádku. Pak mu umyla obličej a ruce a odnesla ho zpět do obývacího pokoje, aby ho položila na pohovku. Ptala se mě, jestli má umýt i koupelnu, ale řekla jsem jí, ať si jde sednout, že je tu ještě maminka,“ napsala matka Kaitlin na Facebook. Navzdory svým tehdejším vyhlídkám je nyní již šestiletý Beckett vyléčen a může konečně žít normálním životem. Jeho sourozenecké pouto se sestrou však přetrvá navždy.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]