Dívka psala SMS svému zesnulému bratrovi 6 měsíců. Jednoho dne dostala odpověď

smutná dívka s telefonem
Fotografie: Freepik

Když v životě někdo někoho ztratí velice nečekaně, je to pro pozůstalého velký šok. Tato žena se s tím snažila vyrovnat tak, že psala svému zesnulému bratrovi SMS. Jednou jí však přišla odpověď.

Většina lidí zažije během života smrt mnoha lidí okolo sebe. Někdy se jedná o případy, kdy jsou lidé dlouhodobě nemocní a lékaři pacientovi nedávají příliš mnoho nadějí. V takových chvílích se příbuzní pacienta dokáží alespoň z části na smrt této osoby připravit. Občas ale smrt přichází nečekaně a je to pro ostatní velký šok. Stejně tomu bylo u této dívky, které zemřel starší bratr na předávkování léky.

Lidé někdy truchlí hodně dlouho

Když člověk zjistí, že někdo z jeho příbuzných nebo velice blízkých přátel zemřel, je to většinou hodně velký šok. Pozůstalí se častokrát dlouhodobě trápí, protože neustále přemýšlí nad tím, že danou osobu už nikdy neuvidí, nepopovídají si s ní a celkově se musí vyrovnat s takto velkou ztrátou.

Pro mnoho lidí je hodně těžké se se ztrátou blízké osoby vyrovnat, a proto může trvat i několik měsíců, než si pozůstalý projde všemi fázemi truchlení a konečně začne mít alespoň trochu radost ze života. Každý člověk však truchlí po svém a u každého tomu může být jinak. Tato dívka se například snažila psát svému bratrovi SMS, protože jí to pomáhalo. Jednoho dne jí ale čekal velký šok, když jí z bratrova telefonu přišla odpověď.

Dívka psala zesnulému bratrovi SMS

Tato dívka jménem Ruth Murray přišla o svého bratra kvůli tomu, že se předávkoval léky. Protože se jednalo o smrt, kterou nikdo nečekal, byl to pro celou rodinu velký šok. Ruth však brzy zjistila, že jí s truchlením pomáhá to, když píše svémubratrovi SMS. Díky psaní zpráv měla dojem, jako kdyby si psala se svým bratrem a trochu jí to uklidňovalo. Stále však věděla, že zemřel.

napájení telefonu
Fotografie: Pixabay

Z bratrova telefonu někdo odepsal

Ruth psala na bratrův telefon asi 6 měsíců v kuse a moc dobře věděla, že jí odpověď nepřijde. Když jednoho dne napsala zprávu o tom, jak jí bratr chybí, najednou jí přišla odpověď. V odpovědi stálo, že danou osobu mrzí ztráta Ruth, ale že bohužel toto číslo už vlastní někdo jiný. Ruth odepsala, že o tom ví, ale že jí psaní SMS pomáhalo s tím, aby se se ztrátou bratra vyrovnala.

Když si Ruth začala dopisovat s novým majitelem čísla, které předtím patřilo jejímu bratrovi, zjistila, že se jedná o dívku jménem Amber Leinweberovou. Amber napsala Ruth, že má sestřenici, která je vážně nemocná a je pravděpodobné, že nepřežije. Bylo jasné, že Amber chápe pocity Ruth, ale nemá ji jak pomoci. Ruth však byla ráda za to, že se našel někdo, kdo ji chápe a kdo si prochází něčím podobným.

Zdroj: Tyla

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]