Celou dobu nasazujete osvěžovač do záchodu špatně a výrazně tak snižujete jeho účinek. Naučte se ho konečně umístit správně

Fotografie: Depositphotos

Osvěžovač toalety je nedílnou součástí koupelny a mnoho lidí ho stále používá neefektivně. Podívejte se, jak jej správně využít a posuňte tak čistotu záchodové mísy.

Proč může být obtížné správné nainstalování toaletního osvěžovače? Odpovězte si na tuto otázku v tomto článku. Ukazuje se totiž, že většina lidí dělá tento jednoduchý úkol špatně. Tyto čistící prostředky se totiž nasazují jinak, než si mnozí myslí a proto váš záchod nemusí být tak svěží, jak jste si představovali. Na správný postup se tak nyní můžete podívat v tomto článku. Nechte váš záchod zahltit vůní a svěžestí.

Jak správně nainstalovat toaletní osvěžovač

Když měníte osvěžovač toalety, většinou jej intuitivně zavěsíte na záchodové prkénko, přímo pod samotné víko, kde je proud vody nejsilnější. Bohužel však, ačkoliv se vám zdá, že jste si vybrali nejlepší místo, dá se účinnost osvěžovače ještě vylepšit. Pokud totiž dáte čistící prostředek o něco níže, pokryje celou plochu a vaše toaleta  bude o dost více čistší. Musíte se však představit o skutečnosti sami, rozhodně nebudete litovat.

Fotografie: Freepik

Vyjměte tak jednoduše osvěžovač zpod víka za pomoci rukavic a zkuste ho posunout trošku níže. Proud vodu se může v této oblasti sice zdát slabší, ale není tomu tak.

V těchto místech máš totiž rychlejší spád, což umožňuje, aby účinná kapalina v osvěžovači pokryla mnohem větší část celé toaletní mísy. Tato metoda je mimo jiné mnohem rychlejší, protože osvěžovač nemusíte strkat pod samotné víko.

Fotografie: Freepik

Zdroj: Goodhousekeeping

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]