Jarní šaty, které si zvládnete ušít i doma podle těchto střihů

Přemýšlíte nad tím, že je nejvyšší čas dát do vašeho šatníku nějaké nové jarní šaty? Letos zkuste změnu a místo koupě si je zkuste ušít. Uvidíte, že to není nic složitého. My vám ukážeme, jak by také stylové modely na jaro mohly vypadat. Jsou jednodušší, než si myslíte.

Elegantní černé

Začneme s tímto střihem na jarní šaty. Díky své černé barvě vypadají velmi elegantně. To ale není jejich jediné plus. Také zaujmou hlavně svou unikátní zádovou částí.

Stylová modrá

Pokud hledáte opravdu originální jarní šaty, doporučujeme vám zkusit tento střih. Nejenom, že v nich budete vypadat dokonale. Rozhodně vás musí zaujmout i to, jak jsou jednoduché na výrobu.

Šaty se vzory

Pokud jste spíše milovnice jednoduchých střihů, které však mohou ozvláštnit zajímavé vzory, zkuste tuto variantu. Jak můžete sama vidět, rozhodně nezklame vzhledem, ani tím, jak se šijí. Stačí jeden kus látky.

Jednoduché bílé

Pokud má přijít teplý jarní den, není nic lepšího, než si obléci tento dokonalý outfit. Jsou to jednoduché bílé jarní šaty s odhalenými zády, které klidně využijete i po celé léto

Jednoduchý model šatů

Pokud nejste příliš zručná, pokud jde o šití, nemusíte zoufat. Tento střih vám ukáže, že to nemusí být absolutně nic složitého. Stačí jenom pár správných rozměrů a je hotovo. Z jednoho kusu látky.

Elegantní večerní šaty

Jarní šaty mohou vypadat i elegantně a klidně si je můžete vzít třeba na romantickou večeři s partnerem. Pokud o tom přemýšlíte, je tento střih zaručeně tím, se kterým neuděláte chybu.

A stejné to může být i v případě těchto druhých. Ty navíc nejsou jenom elegantní. Dokážou působit i velmi sexy, nechají vám holá ramena a hlavně u nich máte jistotu i velmi jednoduché výroby.

Výraznější zelená

Nechcete zapadnout v davu? Tak zkuste tyto jarní šaty. Jak z důvodu, že zaujmou svým střihem, tak i z důvodu, že mohou zaujmout i odstínem. Barvu však můžete zvolit i jinou, je to jenom na vás.

Pohodlné šaty

Jestliže se chcete zaměřit hlavně na praktičnost, tedy i na to, aby vaše šaty byly pohodlné, potom není nic lepšího, než zkusit tento střih. Jsou skvělou volbou na celý den, ale klidně i do práce.

Krajkové šaty

Kosek krajky dokáže z jakéhokoliv oblečení rázem udělat něco zcela výjimečného a také něco zcela unikátního. Pokud se o tom chcete přesvědčit, zkuste tyto elegantní bílé krajkové šaty.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]