Jodová mřížka je nejjednodušší postup, jak zlepšit své zdraví

Víte, co je jodová mřížka? Jednoduchý znak, který si nakreslíte na své zápěstí, a tak si zlepšíte své zdraví. V mnoha ohledech. Mnoho lidí tomu nevěřilo, ale kdo tento postup následně vyzkoušel, ten musel dát za pravdu v tom, že to opravdu funguje. A co vše se s lidským tělem stane?

Zvýší množství jódu

Jodová mřížka dokáže jednoduše zvýšit hladinu jodu v těle. Statistiky ukazují, že ho má málo velká procento lidí. Stačí pouze nakreslit mřížku a jód z dané tekutiny se jednoduše vstřebá skrz kůži přímo do lidského organismu. Jednodušší doplnění snad ani neexistuje.

Eliminuje suchý kašel

Jodová mřížka dokáže pomoci i se suchým kašlem. Doporučujeme ji nakreslit nikoliv na zápěstí, ale na oblast krku. A to jednou ráno a jednou večer. Uvidíte, že zmírní průběh nemoci a se samotným kašlem si dokáže poradit velmi rychle.

Zmírní nachlazení

Jeho průběh zná každý. Jsou to teploty, bolesti v krku, rýma a celková únava. I tady dokáže jednoduše pomoci právě jod. Nejlepší je mřížku kreslit právě v místech, kde se problémy objevují. Tak že u nosu, na krku, nebo na čele.

Zbaví vás modřin

Je jedno, z čeho jsou a jak vznikly. Pokud na ně budete pravidelně aplikovat trochu jódu, tak snadno dosáhnete toho, že zmizí mnohem rychleji, než když se o ně starat nebudete. Dále neopomíjejme také to, že jód dokáže efektivně snižovat také případný výskyt otoků. Ať už se zraníte jakkoliv, víte, co na dané místo aplikovat, dokud problémy nevymizí.

Prospěje při těhotenství

Studie ukazují, že mnoho nastávajících matek trpí právě nedostatkem jódu. Doplnit ho lze i tímto jednoduchým způsobem. Nakreslit mřížku je možné v podstatě kamkoliv. My rozhodně doporučujeme osvědčené místo, a to na zápěstí. Pozor však na četnost, jelikož když se jódem předávkujete, jde pochopitelně o celkově kontraproduktivní stav.