Když záchranář dorazil na místo výjezdu, zjistil, že obětí autonehody je člen jeho rodiny

Zdroj: Depositphotos

Při výkonu své práce zastavil sanitkou u dopravní nehody. Netušil, že zažije nejdramatičtější událost ve svém životě. Obětí nehody je člen jeho rodiny.

Příběh tohoto muže je velmi tragický. Řidič sanitky zastavil u dopravní nehody. To co následovalo si nepředstavoval ani v těch nejhorších nočních můrách. Na místě neštěstí viděl mrtvolu svého bratra ležícího v kaluži krve. Bohužel kamion, který jel za vozem jeho bratra, měl rozbité brzdy. Nebrzdící kolos do vozu narazil a řidiči už nebylo pomoci.

Fotografie: Freepik

Řidič sanitky byl neutěšitelný

Muž si okamžitě uvědomil, jak je situace tragická. Ve chvíli, kdy poznal svého bratra byl neutišitelný. Ve vteřině byl zdrcený a zavyl smutkem. Na místo musela přijet další záchranná služba, která mu poskytla pomoc. Tato tragická dopravní nehoda byla natočená a vyšetřovaná úřady. Život jeho bratra však již nic nevrátilo.

Fotografie: Freepik

Podobný příběh prožil Clinton Ellison. Zatímco muž v předchozím příběhu byl při práci svědkem smrti, Clinton Ellison přežil nebezpečí, které zabilo jeho bratra. Peklo, který tento muž prožil, se odehrálo během střelby. Když uslyšel výstřel, skryl se v lese, aby se ochránil před útokem, při kterém zahynulo 22 lidí. Oba bratři byli v domě svého otce, když zaslechli výstřel. Jeho bratr chtěl jít ven, aby viděl, co se děje.

Dlouho čekal a pak vyšel ven

Na kraji silnice našel tělo svého bratra. Udělal ještě krok a viděl krev, která se ani nehnula. Vypnul baterku a otočil se a běžel ve tmě pryč, aby si zachránil život. Dlouhé čtyři hodiny se pak schovával v lese a čekal, až dorazí policie. I on byl z tragické smrti svého sourozence naprosto zdrcený.

Fotografie: Pixabay

Lidé, kteří přišli o svého blízkého se musí naučit překonat smutek. Prvním krokem je podle psychiatra Michela Hanuse promluvit a dát smutku slovo. Čím je smrt tragičtější, tím důležitější je dát smutku slovo. Smutek je terapeutická emoce. Smutek není dobré odkládat. Pro psychoterapeuta má smutek tři fáze. Šok, depresivní období a zotavení, které však neznamená konec smutku. Jde jen o pozvolný návrat k životu a zájem o nové věci.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]