Konferenční stolky trochu jinak

Přemýšlíte snad nad koupí nového konferenčního stolku? Dnešní doba přeje rozmanitým materiálům i designu. Stačí si vybrat podle svého vkusu, současného vybavení a podle ceny. Pak se nabízí ještě další možnost a tím je vyrobit si konferenční stolek sami. Pokud se rozhodnete, pro druhou variantu přináším vám pár skvělých nápadů.

Stolek z EURO palet

Paletový nábytek patří v poslední době mezi často diskutovaná témata a jde o levnou i ekologickou variantu. Vyrobit takový konferenční stolek nebude pro zručné kutily nic obtížného. Pokud se vám paletový nábytek líbí, ale nemáte čas ani prostor pro jeho výrobu, můžete si jej koupit již hotový. V poslední době vzniká mnoho firem, které se výrobou paletového nábytku zabývají a stolek, si můžete nechat udělat na zakázku.

Stolek ze starého vozíkustůl z vozíku

Pokud se vám zdá, že paletový stolek může mít dnes každý a vy toužíte skutečně po něčem originálním, nechte se inspirovat dalším obrázkem. Stolek, který bude skutečně originální a nevšední lze vyrobit ze starého vozíku. Opět platí to, co u palet. Pokud si netroufáte na výrobu sami, zkuste zadat poptávku u některé firmy. Někteří na vás možná budou koukat s otevřenou pusou, ale množí se již takové společnosti, které vám v tomto ohledu maximálně vyjdou vstříc.

originální stůlStolek z dřevěné desky a láhví od vína

Tento stolek vám zabere minimum času a vypadá hodně dobře. Stačí, pokud si sami nebo v některé stolárně necháte vyřezat požadovaný tvar a do něj otvory pro hrdlo láhví. Láhve naplněné vodou mohou sloužit jako vázička a rovněž zvlhčovač ovzduší. Osobně se mi tento nápad velmi zamlouvá. A protože se fantazii meze nekladou, láhve můžete barevně přizpůsobit interiéru a natřít je nějakou barvou.

Stůl ze sudustůl - sud

Pro tento stůl už je skutečně potřeba mít hodně šikovné ruce a prostor pro jeho výrobu. Tento stůl už si zaslouží, aby i zbytek interiéru ladil s jeho přítomností. Pokud zrovna nevlastníte takový sud, můžete se zaměřit na výkup dřevěných sudů. Pro další nápady ze sudu se můžete inspirovat v našem minulém článku.

Konferenční stolek z bedýnek

stůl z bedýnekBedýnky na ovoce a zeleninu se mnohdy hojně povalují před některými obchody. V jiném případě vám je na požádání věnují nebo prodají. Dají se pořídit za přijatelnou cenu. Pak už stačí jen mořidlo nebo barvy-laky a nějaké ty šroubky. Stoleček není nijak velký, ale nabízí ve spodní části úložný prostor. Hodit se bude zejména do menších místností.

Obrázek: 295luv.com, blog.anyvan.com, designrulz.com,

goodshomedesign.com, onlypicnictables.com