Matka provádí kosmetické zákroky pro dospělé na své 3leté dceři. Pravý důvod přivádí ostatní k šílenství

Fotografie: Depositphotos

Tato matka začala na své malé dcerce provádět nejrůznější kosmetické zákroky. Reakce lidí na sebe logicky nenechala dlouho čekat.

Pro každou maminku je její dítě to nejkrásnější na světě. A to je vlastně logické a normální. Pro tuto matku ale její dcera nebyla dokonalá, a z toho důvodu jí i přes její nízký věk prováděla nejrůznější kosmetické zákroky. A dokonce to sdílela na internetu. Je jasné, že reakce lidí na sebe opravdu nenechaly dlouho čekat.

Rodiče by děti měli vždy podporovat

Každý člověk by se měl mít rád takový, jaký je. A mělo by to tak být úplně od malička. Na této zemi jsou miliardy lidí a všichni jsme úplně jiní. Takže je třeba, aby rodiče svoje potomky od mala vedli k tomu, že jsou dobří takoví, jací jsou. Tato matka ale vyvolala silné pobouření, protože se vlastně chlubila tím, že své dceři provádí různé kosmetické zákroky. A to i přes to, že byla opravdu malá.

Děti by se nikdy neměly ptát na to, jestli jsou dostatečně dobré. Vždy by si měly jen užívat dětství. Ano, jako dospělí si možná budou chtít obarvit vlasy na nějakou jinou barvu, ale to už je jejich svobodné rozhodnutí. Jenže tato matka s úpravami své dcery začala, když holčičce byly pouhé 3 roky. Právě na oblíbené platformě TikTok maminka ukazuje, jak si holčička nechala depilovat obočí.

Měla k tomu svůj důvod

Sama matka to podle svých slov udělala kvůli dceři, aby ji později nešikanovaly jiné děti. Ona sama totiž byla ve škole šikanována, protože měla husté obočí. Doufala, že její 3letá dcera a její sestra se vyhnou stejnému osudu, a proto jim nechala vytrhat obočí. A holčičkám bylo něco přes 2 roky, když to udělala poprvé. Ostatní lidé její rozhodnutí nepochopili, a z toho důvodu se na ni strhla vlna kritiky. Jaký na to máte názor vy?

Zdroj: Newsner