Kristina Pimenová byla považovaná za nejkrásnější dítě na světě. Podívejte se na to, jak vypadá dnes

Kristina Pimenová se v pouhých čtyřech letech stala nejkrásnější holčičkou na světě. Tato slečna pochází z Ruska a z její krásy přechází opravdu zrak. Obecně je známo, že ženy slovanského původu bývají velice krásné a u této malé slečny se to naplnilo nad veškerá očekávání. Nejspíš zdědila krásu i po své matce, která v modelingu také působila.

Již od velice útlého věku se Kristina věnuje především focení s agenturami. Nafotila už řadu úžasných fotografií. Nyní je této mladé dámě již čtrnáct let a dá se říct, že z krásy rozhodně nevyrostla, právě naopak, no posuďte sami.

Do vínku dostala krásu a talent

Kristina již fotila pro věhlasné a světoznámé značky jako je například Armani, Prada, Valentino, Dolce & Gabbana. Modelingu se věnovala aktivně i její matka Glikeriya Pimenová. Kristinin otec je slavný fotbalista Ruslan Pimenov, který již tento sport neprovozuje.

Tato mladá dáma si dokonce zahrála i ve filmu. Poprvé si peníze modelingem vydělala, když jí bylo asi deset let. V tuto dobu její matka podepsala smlouvu s modelingovou agenturou LA Models a sama kariéru modelky opustila, aby plně podpořila dvou dceru.

Dnes již čtrnáctiletou slečnou

Mladé modelce Kristině již táhne pomalu na patnáct let a stále se aktivně věnuje focení pro světoznámé značky. Na sociálních sítích má tato krásná slečna téměř čtyři miliony sledujících fanoušků. Kristina má jistě před sebou velkou budoucnost v modelingovém průmyslu. Její neobvyklá a ohromující krása dobývá celý svět.

Modelky v dětském věku

Mnoho lidí však zastává názor, že modeling je pro malé děti v podstatě nepříznivý a obírá je o dětství. Názory jsou na tohle téma rozhodně velice rozporuplné. Je krása skutečně štěstím, nebo prokletím? Toť otázka. Modelky a modelové to nemají obecně nikterak jednoduché, a tak nezbývá než Kristině držet palce, aby se jí kariéra dařila a činila ji šťastnou.

Fotografie: Instagram

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]