Kvůli internetovému trendu skončila v nemocnici. Tato chyba může způsobit vážné následky komukoliv

Fotografie: Depositphotos

Sociální sítě jsou plné různých videí, ve kterých se mladí umělci snaží napodobit ostatní, a to proto, aby získali co nejvíce sdílení a komentářů. Ne vždy se to ale povede.

Pokud se na sociální síti objeví nějaké zajímavé video, často se stává, že se propagátora i ostatní uživatelé snaží napodobit. To se ale ne vždy setká s úspěchem, mnohdy to právě naopak skončí katastrofou. To, co totiž jednoduše vypadá na videu, nemusí v reálu být tak snadné napodobit. Své o tom ví i mladá dívka, která svůj neúspěch sdílela.

Návod vypadal jednoduše, proč to tedy nezkusit

Dívka, která pravidelně přispívá na sociální síť TikTok, narazila na video, které se rozhodla napodobit. Dívka si na něm pomocí kulatého kartáče na vlasy dělala velmi extravagantní, ale originální účes. Vše na první pohled vypadalo velmi jednoduše, proto se i mladá influencerka rozhodla, že se do toho pustí a natočí video inspirované touto dívkou.

Během chvíle ale zjistila, že to, co vypadá na první pohled jednoduše, takové ve skutečnosti vůbec být nemusí. Obzvlášť ve chvíli, kdy se rozhodnete šetřit na používaných produktech. Místo kvalitního kartáče si totiž pro velmi složitý účes vybrala levný kartáč, a to se jí ve finále velmi vymstilo. Kombinace nešikovnosti a laciného předmětu podle webu LADbible skončila katastrofou.

Rodiče stáli před nejtěžším rozhodnutím. Roční dcerka se stala ikonou celé nemocnice

Místo obdivuhodných komentářů skončila na pohotovosti

Kromě toho, že se jí nepodařilo natočit takové video, které si přála, nakonec zjistila, že se jí nepodaří ani vymotat kartáč ze svých vlasů. Neměla tedy na výběr a s nepovedeným účesem musela navštívit pohotovost. Kartáč byl ve vlasech natolik nešikovně zamotaný, že doktoři nakonec museli šáhnout po kleštích. Dívka ale video na internetu sdílela a dočkala se nečekaných komentářů.

@lyssypoo12345 #fyp ♬ original sound – Lyssypoo12345

I přesto, že celá situace je velmi úsměvná, na internetu jí mnoho lidí vyjádřilo pochopení a soucit. Uklidnili ji, že vlasy jí během chvíle dorostou zpět a že každému se již někdy stalo, že se mu účes nepovedl podle představ. I přesto, že nenatočila video, které chtěla, nakonec ohlasy i pozornost diváků získala. Pokud se chcete inspirovat a najít bezpečný účes, účes, jenž bude v roce 2024 trendy, podívejte se na článek, který jsme čtenářům deníku SvětKreativity zveřejnili v minulosti.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]